PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493635}

Królestwo zwierząt

Animal Kingdom
6,9 16 tys. ocen
6,9 10 1 16178
7,5 17 krytyków
Królestwo zwierząt
powrót do forum filmu Królestwo zwierząt

Myślę, że reżyser mógł bardziej dopieścić ten film. Większą rolę powinien odegrać moim zdaniem postać Leckie. Momentami jest nawet bardzo dobry, ale to tylko momentami. Muzyka absolutnie dobrze dopasowana do klimatu. Podoba mi się rola, którą zagrała Jackie Weaver. Dobrze, że jest nominowana do Oskara, ale nie powinna go zdobyć. Zabrakło mi tu trochę pokazania działalności głównych bohaterów (czyli czym dokładnie się zajmują, jak do tego podchodzą). A tak to musimy wierzyć reżyserowi na słowo, że oni są bardzo źli patrząc tylko na ich charaktery. Wiele rzeczy trzeba się domyślać, co jest z jednej strony dobrze, bo daje odbiorcy trochę do myślenia, ale z drugiej trochę zaburza oglądanie tego filmu, jeśli mogę tak powiedzieć.
Generalnie zaliczam ten film do niezłych (czyli 6/10).

ocenił(a) film na 6
luczix

Również daję 6/10. Niby dobry ten film, ale jakoś ciągnął mi się i nie szczególnie bałam się tej rodzinki, no najbardziej to chyba "babci" (Jackie ma jakis obłęd w oczach i uśmiecha Jockera). "Papież" był dla mnie na początku bardziej zabawny niż groźny. Niedociągnięcia w scenariuszu rzucały się w oczy. Też chciałam żeby jakoś pokazali czym oni tak naprawdę się zajmują. Muzyka dobrze dobrana:) Film na raz.