PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6855}

Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors
7,0 23 593
oceny
7,0 10 1 23593
6,7 12
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

8/10

ocenił(a) film na 8

Kiedyś zrobiłam sobie całodniowy seans "koszmaru..." - wszystkie części które udało mi się zdobyć i chyba w ogóle jakie wyszły. Ta zdecydowanie była bardzo dobra i wybijała się wśród pozostałych. W ogóle w tych filmach jest coś co przyciąga a temat nocnych koszmarów i lęku jest zdecydowanie ponadczasowy :)
Polecam zdecydowanie

użytkownik usunięty
kuskus

zabawne, ja tez sobie kiedys zrobilem taki sam seans.. a ktora czesc najbardziej ci sie podobala? (ogólnie rzecz ujmując teraz moze koszmary nie robią takiego wrażenia, ale ja mam po prostu do nich cholerny sentyment... jak bylem małym srajdkiem to często jezdzilem do brata ciotecznego żeby urzadzac nocne seanse spod znaku horroru - czyli cala noc od godz 21 do 6 rano pilismy duzo coli(kofeina przydawala sie), zarlismy chrupki, frytki itd. i ogladalismy mase horrorow na vhs.. he he
stare dobre czasy, tylko jak np. ogladalem koszmary to nigdy sie freddiego nie balem tylko zawsze mu kibicowalem.. chyba sam chcialem byc takim freddim zyjacym we snie, byc niepokonanym i robiacym co mi sie zywnie podoba..

ocenił(a) film na 8

Ja też obejrzałem wszystkie po kolei (przedtem 4 miałem z napisami, 5 po rosyjsku, a 6 w oryginale, bo napisy nie pasowały czasowo) 1, 2 i 3 obejrzałem z TVN, "Nowy koszmar" z VHS "FvJ" z HBO. Gdy wyszły wszystkie 7 na DVD, wypożyczyłem wszystkie naraz i obejrzałem z napisami, bo lektor mi w ogóle nie pasował. A oto moja lista w kolejności od najlepszego do najgorszego:

1.Wojownicy snów (3)
2.Koniec koszmaru (6)
3.Nowy koszmar Wesa Cravena (7) Freddy versus Jason (8 K i 11 P13)
4.Koszmar z ulicy wiązów (1)
5.Zemsta Freddy'ego (2)
6.Dziecko snów (5)
7.Władca snów (4)

ocenił(a) film na 9
Shiloh

ja sobie niedługo tez zrobie taki seans, ahh dawno nie oglądałam. ;D freddy is the best!

ocenił(a) film na 9
Shiloh

o kuwa... ten crap Freddy's dead na 2gim miejscu.

ocenił(a) film na 8

heh,dawno nie zaglądałam do odpowiedzi, ale najbardziej podobała mi się właśnie 3 część ;)
lepiej późno niż wcale... :]

ocenił(a) film na 8
kuskus

Hej a ja też taki seans sobie robię-tylko że oglądam po jednej czesci na dzien(brakuje mi 7)-teraz przy 3 jestem i film mi się podoba-wogóle sentyment mam do tej serii,to były casy kiedy na vhs się po kilka razy oglądało i nigdy się nie nudziło.Obecnie to już nie te same emocje,ale sentyment pozoistał-co tu mówić to już klasyka horroru.Kruger rządzi...

ocenił(a) film na 8
karolxx

Ja też kiedyś zrobiłam sobie taki seans, tyle że przed komputerem - jakiś tydzień ściągałam sobie filmy, a potem zaczęłam je oglądać. Trzecia część Koszmaru była naprawdę dobra, ale - moim zdaniem - trochę gorsza od pierwszej. Brakuje trochę dreszczyku emocji... Ogólnie jest świetna, też dałabym jej 8/10 punktów. Ale nie jest lepsza od pierwszej części.

BrokenStrings

no jeśli juz o tym mowa to ja jestem właśnie w trakcie takiego seansu jak obejrze wsystkie części biore się za "piątek 13"

ocenił(a) film na 5
kuskus

Ja kiedyś ze znajomym całą noc oglądałem "Koszmary" - było przednio!

1. koszmar... 1
2. koszmar... 3
3. koszmar... 4
4. Freddy nie żyje
5. koszmar... 5
6. Nowy koszmar...
7. Koszmar... 2.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones