PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582}

Kosmiczny mecz

Space Jam
6,9 147 781
ocen
6,9 10 1 147781
6,8 20
ocen krytyków
Kosmiczny mecz
powrót do forum filmu Kosmiczny mecz

Pamiętam jak wszyscy w świetlicy w szkole go oglądali. Wtedy był świetny, teraz trochę śmieszny. Królik bugs mój ulubieniec do dziś ;)

ocenił(a) film na 7
natalaaxD

To także i film mojego dzieciństwa.
Wiem co masz na myśli. Ja do tej pory lubię Buggsa i Duffy'ego. No i samego MJ'a ;)

ocenił(a) film na 7
natalaaxD

ach! co to było za wydarzenie! Gdy mama jednej z koleżanek postanowiła wybrać się z nami do kina na Kosmiczny Mecz :D sentyment jest :)

natalaaxD

Też pierwszy raz go oglądałem na świetlicy ale na zielonej szkole :)

ocenił(a) film na 7
tomasz_user

Kaczor Daffy mój ulubieniec ileż razy lubiłem oglądać te jego śmieszne dialogii ;] Bugsa juz trochę mniej lubiłem ale zbieranina bohaterów Loonytunes ogółem śmiesznie dobrze ale czegoś mi na 8 brakuje jak dla mnie mocne 7+ ale dzięki MJ'a będe pamiętał do końca życia :D jakbym miał 10 lat to z czystym sumieniem dałbym 9/10 :P

SaoSin

A pamiętacie jak to sie zbierało hopisy z kosmicznego meczu :p

natalaaxD

również z mojej młodości, ale wszystkie filmy z dawnych lat zawsze oceniam, według tego co wtedy było do oglądania, nie ma co porównywać do teraźniejszych produkcji

ocenił(a) film na 7
adas110780

Ja pierwszy raz chyba wtedy do kina poszłam z dziadkiem właśnie na Mecz :p niezapomniana chwila

ocenił(a) film na 7
natalaaxD

także mam mega sentyment do tego filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones