PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 188
ocen
6,2 10 1 40188
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

W 2 zdaniach opisu filmu stoi co następuje: "W areszcie śledczym zostaje zabity więzień. Zbrodnia może mieć związek z tajemniczymi wydarzeniami sprzed dwóch lat."

Mam wrażenie, że więzień zostaje zabity dopiero pod koniec filmu, więc to chyba duży spoiler.

ocenił(a) film na 6
Bziuk_Bziuk

Po pierwsze duży spoiler (niestety najpierw o tym przeczytałam na filmwebie, a potem przez cały film czekałam, aż zabiją tego więźnia), a po drugie nie został zabity w areszcie śledczym, tylko - jak mi się wydaje - w szpitalu psychiatrycznym?

Juelej

Mi to wyglądało na areszt, kilku strażników po drodze, GISW, na 100% nie był to szpital. Swoją drogą nie jest wyjaśnione jak z powrotem znalazł się w więzieniu ale powiedzmy, że wrobili go w tą strzelaninę na końcu.

ocenił(a) film na 7
Juelej

W filmie jest scena w której Kulesza wraca do więzienia a klawisz do niego, 'teraz już stąd nie wyjdziesz' tej samej nocy kiedy przyjeżdża, zostaje zabity. Nawet pośpiesznie przybyły prokurator nie zdążył go przesłuchać.

ocenił(a) film na 6
GaIio

Racja! Ten klawisz to nie był ten od palca? Było na początku filmu coś z brakiem palca u jednego z klawiszy (mówił coś do Kuleszy, że mu tego nie daruje), ale nie mogę jakoś tego połączyć :/
No i szkoda, że nie wyjaśnili jakoś lepiej, dlaczego nagle z powrotem wrócił do aresztu.

ocenił(a) film na 7
Juelej

Tak. ten od palca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones