PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465645}

Konspiracja Echelon

Echelon Conspiracy
6,2 8 517
ocen
6,2 10 1 8517
Konspiracja Echelon
powrót do forum filmu Konspiracja Echelon

Jak dla mnie to film słaby a więc w ocenie 3. Beznadziejnie nudny, sceny przewidywalne aż za nadto. Klapa...

ocenił(a) film na 2
Pyroforos

Robiłem 2 podejścia do tego filmu i za każdym razem KLAPA. Brak w tej opowieści nawet iskry CHĘCI zainteresowania widza. Nie obejrzałem do końca ponieważ min z definicji każdy hollywodzki film związany albo z globalnym ociepleniem (Pojutrze), albo z UFO (Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia) albo z wątkiem szpiegowskim jest mało wiarygodny i zaciemniający rzeczywistość (Gdyby miał zawierać więcej prawd niż mniej, nikt w Hollywood nie zgodziłby się na nakręcenie takiego filmu)

Pomimo iż nie obejrzałem filmu do końca to "za karę" oceniam go na 2 i zachęcam do odwiedzenia Wiki i poszukania informacji o systemie Echelon w przypisach.

ocenił(a) film na 5
Pyroforos

Rozczarowująca forma. Z pozoru ma wszystko, czego można wymagać od tego rodzaju kina przygodowo-szpiegowskiego. Raczej nikt nie ma złudzeń, że to nie megaprodukcja, a jedynie film o jakości produkcji telewizyjnych. Stąd też i poprzeczka ustawiona raczej nisko.
Kłopot, kiedy film swoim poziomem zaczyna schodzić poniżej tej poprzeczki... Przez sporą część czasu nudno, czasem całkiem mdło. Aktorzy średni, fabuła w ogólnym zarysie ciekawa, przeciętnie zrealizowana.
Tu wszystko jest na szkolne 3 z minusem.
5+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones