PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6819}

Komandosi z Navarony

Force 10 from Navarone
7,3 12 104
oceny
7,3 10 1 12104
Komandosi z Navarony
powrót do forum filmu Komandosi z Navarony

Działa

ocenił(a) film na 6

niestety nie , mimo dorych chęci wyszedł marny film, a mogło być dużo lepiej, jest w nim coś co zniechęca, moze to że powstał wiele lat po Działach", z inną obsadą. Jest słaby i tyle.

ocenił(a) film na 8
yuno

Nie zgadzam się!
EEE tam. Nie wiem co cię w tym filmie zniechęca, jest bardzo dobry i faktycznie szkoda, że juz sie takich nie robi. Poza tym zamierzeniem reżysera nie było zrobienie drugiej części Dział Nawarony, tylko filmu luźno opartego na pierwszej cześci, a aktorzy grali wg mnie bardzo dobrze. Nie wiem do czego sie dopczepiasz?

Mistyfikacja

Ja akurat też mam złą opinię o tym filmie, podczepiającym się zupełnie bezpodstawnie do klasyki jaką były "Działa..." Sam film jest żenująco naiwny, co samo w sobie nie jest wadą co widać w "Tylko dl Orłów" czy w "Złocie dla zuchwałych" brakło jednak pewnego przymrużenia oka pozwalającego na beztroską rozrywkę. Gdy bzdury wciska się z namaszczoną powagą to efekt jest odwrotny od zamierzonego: film odpycha....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones