PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 385
ocen
6,8 10 1 56385
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Jeśli ci gliniarze zabili dilerów, to DOBRZE ZROBILI!!! Należało się chwastom! Polska policja powinna robić to samo z kibicami! Rozrabiasz - UMIERASZ!!!

ocenił(a) film na 8
Hagan

Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz i zastanów się, czy chciałbyś żyć w takim państwie, gdzie za każdy występek dostajesz odrazu bez procesu ani udowodnienia winy kulkę w łeb.

ocenił(a) film na 10
Samael

Jestem pracownikiem ochrony i mam często doczynienia z kibolami i innymi mendami. Moze umierasz to zbyt przesadzone albo konkretny cenz"wpierdol"cenz powinien być. A w filmie Ci gliniarze niezbyt dobrze postąpili bo zrobili taką mafijną egzekucję po za prawem.

ocenił(a) film na 7
Mateo_SF

Czytając wasze wypowiedzi, zastanawiam się czy wszyscy w tym kraju powinni mieć prawo głosu... Jeśli waszym zdaniem "wpierdol" albo kulka w łeb to dobre rozwiązanie, to proponuję zamieszkać w Korei Północnej, gdzie nadal panuje komunizm i takie rzeczy są na porządku dziennym. Jeśli chodzi o mnie, to wole jednak uczciwy proces, co najwyżej można dyskutować nad karą śmierci, ale to już inna działka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones