PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608201}

Kolejny szczęśliwy dzień

Another Happy Day
6,7 3 738
ocen
6,7 10 1 3738
Kolejny szczęśliwy dzień
powrót do forum filmu Kolejny szczęśliwy dzień

I kolejny nudny film. Najbardziej porąbana główna postać Lynn, jak i cała reszta.
Strata czasu.

Apollo13pl

Cóż, spojrzawszy na twoje życiowo-filmowe preferencje rzeczywiście powinieneś w tym czasie pokulać sobie misia:)

ocenił(a) film na 4
mumia

Ty normalny inaczej, jak oglądasz tylko porąbane filmy to nie krytykuj tych co lubią dobrą rozrywkę. A jeżeli chodzi o kulanie, to powiedz mamusi niech pokula Ci małego.

Apollo13pl

Twoja prośba dla mnie rozkazem:) Misiu :)

ocenił(a) film na 6
Apollo13pl

No w sumie ta rola Lynn też mnie trochę drażniła taka dobra aktorka a jakoś mi tu nie pasowała nie wiem może tylko ja tak myśle, no a tak poza tym ogólna ocena to 6/10

Apollo13pl

Może gdybyś miał równie... porąbana rodzinę... te kolejne małżeństwa ...i kolejne dzieci z tej zabawy... nowe i dopięte ze starych czasów... zrozumiałbyś... że w tym filmie nie było ani trochę przesady...

ocenił(a) film na 10
as_aglais

co racja, to racja. pewnie gdyby pokazano ulozona, najlepiej jeszcze katolicka rodzine, to film bylby wychwalany, a ze sa rozwody, choroby psychiczne, dzieci z roznych zwiazkow, to niektorym sie wydaje, ze film jest porabany. jest taki sam jak ludzkie zycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones