PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=84}

Kod Merkury

Mercury Rising
6,8 35 842
oceny
6,8 10 1 35842
6,4 5
ocen krytyków
Kod Merkury
powrót do forum filmu Kod Merkury

Wydaje mi się, że ludzie obecnie nie są zupełnie wymagający jeśli chodzi o kino. Łykają każdy film jak leci. Kod Merkury jest strasznie durny, z fabułą dziurawą jak stare sito. Wszystko wiadomo od samego początku do końca ( no chociaż na niektóre tak debilne rozwiązania scenariuszowe to nie wpadłbym). Willis jak zawsze w takich filmach gra na zmianę dwoma minami i jedyne interesujące to, że chłopaczek ma całkiem udaną rolę chorego na autyzm.

ocenił(a) film na 7
pisz

tak to juz jest!

ludzie nie znaja sie na filmach i lykaja kazde gówno!(nie mowie tu o wszystkich)!

w czesci masz racje,ale z tym ze Willis gra w gniotach sie nie zgodze!

Jesli sadzisz ze szklane pulapki sa gniotami to sie wg mnie mylisz,moze i prosty scenariusz ale bardzo dobra gra aktorska.

12 malp?wg ciebie gniot?...........

masz racje,ten chlopczyk swietnie zagral chorego na autyzm

Bobey

nie napisałem, że gra w gniotach (chociaż często mu się to zdarza :),
ale że gra ciągle dwiema minami - zresztą Tom Cruise z jego głupim uśmieszkiem i De Niro ze swoim typowym wyrazem twarzy też tak robią... to się chyba nazywa maniera

ocenił(a) film na 8
pisz

pisz,ty jesteś totalnym,całkowitym i zakazanym gniotem,nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
tony_montana_8

pisz ma racje. a Ty wyzywajac go okazujesz tylko swoje niskie IQ. Tez pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
tony_montana_8

Heh popieram :D

pisz

znaleźli się domorośli krytycy...
rozumiecie przesłanie tego filmu? czy oglądacie tylko jak jakieś maszyny patrząc na to czy aktor gra tak jak Wy chcecie, czy scenariusz Wam odpowiada i czy fabuła jest Waszym ideałem...?

ocenił(a) film na 4
mackowiec

Możesz nam naświetlić to arcyważne i interesujące przesłanie, jakie niósł ten film. Przynajmniej ja chętnie posłucham, bo może coś przeoczyłem.
Dla mnie to kolejna bajeczka o złych specsłużbach, wszechobecnym spisku i ostatnim sprawiedliwym Willisie. Źli zostają ukarani, dobrzy uratowani (oczywiście nie wszyscy - jakieś straty muszą być, żeby film mógł uchodzić za bardziej poważny i realistyczny) i wszystko wraca do normy. I może dałoby się to łyknąć bez zgrzytów, ale niestety bajeczka ta została na domiar złego dość kiepsko opowiedziana (słaby scenariusz, mierne wykonanie) i w rezultacie trafia na półkę z napisem "unikać, a w przypadku obejrzenia szybko zapomnieć". Daję 4/10. Normalnie ocena byłaby niższa, ale podnosi ją fajna i dobrze zagrana postać autystycznego chłopczyka, który jako tako ratuje ten film.

Dwight_

Nie rozumiem czemu się czepiecie? Czy napisane jest, że jest to ambitny film przedstawiający służby specjalne? Nie! Jest to film sensacyjny, który ogląda się nie po to żeby coś wybitnego wyłapać, ale żeby się trochę rozerwać;). Zobaczyć że zło zostaje pokonane przez dobro. I super! Ja tam lubie Bruce'a właśnie za takie role, twardych dobrych gliniarzy, którzy wygrywają! Nawet jeśli ma mieć 2 czy 3 miny;PP.. Pozdrawiam!! ;)

Dwight_

wystarczy przeczytać co napisałem na forum rok temu... kilka tematów niżej... http://www.filmweb.pl/topic/1028171/Podoba%C5%82+mi+si%C4%99+ten+film.html
napisałem to świeżo po obejrzeniu filmu :P

mackowiec

Dwight_2: przeoczyłeś :P

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones