PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 561
ocen
6,6 10 1 96561
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Bardzo dobry film naprawdę nie nudziłem się oglądając go i na pewno obejrzę go jeszcze raz ale teraz ze swoja kobieta. Polecam go nie tylko dziewczynom ale szczególnie facetom obejrzyjcie go uważnie jeżeli nic nie zrozumiecie to obejrzyjcie go jeszcze raz i jeszcze raz......................................................... ...aż coś do was trafi. Ja zrozumiałem ten film i jestem nim zachwycony. Wspaniale role Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Jennifer Connelly ,Ginnifer Goodwin, No i również role męskie też świetnie zagrane Wilson Cruz, Leonardo Nam, Bradley Cooper, Justin Long, Ben Affleck. Ja daje 9 na 10.
Milego oglądania życzę. Tak 1000.000 % KOBIETY NAPRAWDĘ PRAGNĄ BARDZIEJ , Ale są i faceci którzy tez tego chcą ja jestem na pewno jednym z wielu ale nie boje się tego wyznać bo dziś to nie jest męskie ja mam to daleko w d................... Pozdrawiam wszystkich facetów co podobnie myślą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones