PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763805}

Klient

Forushande
7,0 14 771
ocen
7,0 10 1 14771
7,4 28
ocen krytyków
Klient
powrót do forum filmu Klient

Premiera w Polsce?

ocenił(a) film na 9

Czy są już jakieś plany dotyczące premiery w Polskich kinach? Jestem fanem Fahradiego i mam nadzieję, że Forushande nie ominie polskich kin.

ocenił(a) film na 8
M.Peter

Wiem, że Gutek jest jego dystrybutorem. Pewnie będzie w okolicach listopada/grudnia. Możliwe, że będzie na Nowych Horyzontach :)

ocenił(a) film na 8
M.Peter

Coś wszystko to wolno trwa. Wyglądam tego filmu w kinach i nic...

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

Dziwne, bo wydaje mi się, że jednak takich jak my (czyli czekających na ten film) jest sporo, a dwa poprzednie filmy Farhadiego były wyświetlane w polskich kinach :/

ocenił(a) film na 8
M.Peter

Może bez przesady, Cannes było ledwie niecałe 2 miesiące temu. Zazwyczaj filmy z tego festiwalu - z nielicznymi wyjątkami - pojawiają się w kinach w kolejnym sezonie, czyli najwcześniej we wrześniu. Nie zdziwiłbym się, gdyby "Klient" wszedł na ekrany dopiero w 2017.

ocenił(a) film na 8
mrozikos667

Grunt, że jest na NH :)

ocenił(a) film na 8
rotusek

No tak, tak też można ;)

ocenił(a) film na 10
mrozikos667

To normalna procedura, filmy z wielkich festiwali najpierw robią "tour" po mniejszych festiwalach, np. Nowych Horyzontach :)

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Ależ oczywiście.

ocenił(a) film na 8
M.Peter

Właśnie przeglądam program Regiofun w Katowicach i "Klienta" będzie można zobaczyć 22 października w Światowidzie :)

ocenił(a) film na 8
M.Peter

12 października w opolskim Heliosie, a dzień wcześniej jeszcze "Egzamin" Cristiana Mungiu w ramach Kina Konesera. Boli mnie to o tyle, że jeszcze tydzień temu mieszkałem w okolicy. Nie wstrzelili się z datą, ale może kogoś zainteresuje.

M.Peter

Pierwsza połowa 2017.

ocenił(a) film na 8
M.Peter

Premiera w Polsce 21 kwietnia --> http://gutekfilm.pl/film/klient/ :)

paulina96rdh

Cytowanie Hitchcocka z roku na roku jest coraz bardziej żałosne...

ocenił(a) film na 8
paulina96rdh

14/02 Kino Pałacowe Poznań.

ocenił(a) film na 8
KissOfDeath

Właśnie wróciłam z Pałacowego... Uff.. Ale emocje.

ocenił(a) film na 8
Nana5

Wczoraj w końcu nadrobiłem Klienta. Pierwsze trzydzieści minut skróciłbym do dziesięciu. W reszcie nie mam się do czego doczepić. Fantastycznie budowane napięcie i mimo sporej krytyki ciekawy, otwarty finał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones