PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110751}
6,5 147 241
ocen
6,5 10 1 147241
5,9 27
ocen krytyków
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

Czy tylko ja myślę, że ten film miał potencjał? Do sceny, gdzie pojawia się to plemię byłam
naprawdę zaciekawiona i sądzę, że można było inaczej rozwinąć fabułę. Oczywiście wiem, że to
remake, ale gdyby zamiast King Konga wrzucić jakąś tajemnicę wyyspy, którą bohaterowie muszą
rozwiązać, to mógłby powstać naprawdę świetny film! Znakomita obsada, reżyseria, muzyka...
Tylko właśnie szkoda, że fabuła opiera się na gigantycznej małpie... :(

ocenił(a) film na 10
claires

TO jest King Kong , Kong King czy jak wolisz ;p to na czym fabula wedlug twojego zdania miala by sie opierac ? ;p. Film King Kong w ktorym nie bylo maly ^^

ocenił(a) film na 7
ttrroonnkk

No właśnie jakby film się nie nazywał King Kong i był o czymś zupełnie innym :D

ocenił(a) film na 5
claires

lol hahahahah

claires

A dla mnie właśnie ta małpa była w całym filmie najlepsza ;)

ocenił(a) film na 10
teczowka

Claires ale jak by tak dobrze pomyslec mogli by tak zrobic xd . Ale porycie bylo by ushsushu xd.

Teczowka dla nie tez i dodam ze jak sam ogladam to przy koncowej scence az sie lezka kreci w oku bo tak szkoda malpeczki ;d .
A bym taka pohodował xd

ocenił(a) film na 8
ttrroonnkk

Zakończenie filmu z 1976 roku było naprawdę lepsze, i bardziej dramatyczne. Ale naprawdę bardzo dobry remake

ocenił(a) film na 10
Horg

Mowisz ? nie ogladalem to nie wiem , ale watpie ze zobacze bo nei lubie takich filmow ze wszystko wyglada jak ze "styropianu" .

ocenił(a) film na 8
ttrroonnkk

Nie mówię, że film z 76' jest lepszy, ale scena finałowa, tzn ta walka na wieżowcu, jest lepsza, niż w najnowszej wersji. Oczywiście efekty specjalne są jak na tamtejsze czasy, ale małpiszon nie wygenerowany komputerowo też jest dobry.
I tak jak piszę, finał jest lepszy i bardziej dramatyczny.

ocenił(a) film na 10
Horg

Tez nie napisalem ze ty twierdziles ze ten starszy jest lepszy ;p . Moze z ciekawosci koncowke sobie ogladne ;p

ocenił(a) film na 8
ttrroonnkk

Nie no, jak już będziesz oglądął to wszystko i nie zrażaj się archaizmem :)
Tym bardziej że tamto to chyba jest krótsza wersja niż ta obecna Jacksona

ocenił(a) film na 10
Horg

Chyba tak zrobie :P

ocenił(a) film na 8
claires

Wyspa na samym początku wygląda ekstra. Klimat idealny. Pojawienie się tubylców też zrobione bardzo dobrze. Myślę tak samo że nawet można było zrobić bardzo dobry film bez King Konga i dinozaurów. Wiadomo tytuł do wymiany np wyspa czaszek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones