PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=80}
7,3 231 848
ocen
7,3 10 1 231848
6,3 21
ocen krytyków
Kiler ów 2 óch
powrót do forum filmu Kiler-ów 2-óch

Otóż Cezary Pazura zagrał tylko Kilera. Natomiast płk. Moralesa zagrał Ceasar Andreas Garro, bardzo podobny do Pazury. Ten błąd się ciągnie praktycznie od początku.

ocenił(a) film na 7

Bardzo śmieszne,zobacz ciekawostki.

użytkownik usunięty
Kuba1812_1996

No właśnie. Najgorzej, jak ludzie wierzą w jakieś głupoty.

ocenił(a) film na 8

Też to zauważyłam , jednak to napisy końcowe wprowadzały w błąd.

ocenił(a) film na 7
Immortal610

Na kilometr widać,że to jest Pazura. Sobowtór nie będzie nigdy identyczny. Popatrzcie na sobowtóra Siary,widać różnice.

użytkownik usunięty
Kuba1812_1996

Rzecz w tym, że ten drugi to Garro, a nie Czarek Pazura. Świeć, Panie, nad jego duszą.

ocenił(a) film na 7

Nie ma takiej osoby. Nawet google nic o nim nie wie.

ocenił(a) film na 10

to był chwyt marketingowy kolego kiler zagrał 2 postacie

użytkownik usunięty
zubon28

Aha. A kasę zgarnął za ilu?

ocenił(a) film na 7

Ciebie kolego interesuje kasa Pazury czy to kto kogo grał? Piszesz o nieistniejącym aktorze,piszesz nawet "Świeć, Panie, nad jego duszą.",czyli wiesz nawet,że ten człowiek zmarł. Później zamiast się z tego wycofać zmieniasz temat na zarobki Pana Pazury,weź idź lekcje odrób.

ocenił(a) film na 8
Kuba1812_1996

Trolo ma pożywkę:D

wisnia258

Daj ludziom spokój, niech rozwiązują problemy tego świata :)

użytkownik usunięty
Kuba1812_1996

Mnie interesuje to, że jest taki problem, że Pazura zagrał tylko siebie i nikogo innego. Pazura to Kiler. Rozumiesz? A ten, co go przyjechał sprzątnąć, to Morales z Kuby. Boże, że tez ludziom trudno ogarnąć takie rzeczy. Jest obsada filmu, a oni wymyślają nie wiadomo co.

Też mnie to frapowało. Uważam, że bardzo trudno było znaleźć kogoś tak podobnego do Cezarego Pazury. Znaleziono go na Kubie i pewnie dlatego Machulski dorobił do filmu wątek kubański.

I jeszcze to, w jaki sposób podaje się jego nazwisko Pułkownik Jose Arcadio Morales. Morales to w takim razie wojskowy, a nie zawodowy aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones