PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 249 tys. ocen
6,8 10 1 248638
6,6 30 krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

To po to płacimy abonament żeby na każde święta oglądać to samo gówno w telewizji. Kevin Szklana pułapka, Te same filmy o Mojżeszu. Do pełni szczęścia brakowałoby tylko Księcia w Nowym Yorku. Po raz kolejny należy pogratulować naszej telewizji ciekawego programu jaki ułożyła dla nas na święta.

Sedes_z_Bakelitu

zacytuję tu a właściwie przywołam tu sens wypowiedzi jednego z Filmwebowców. Zawszw w święta mówię sobie że oglądałem to juz itp itd ale gdy ma lecieć film zawsze go oglądnę :D (a przynajmniej najśmieszniejszą część) :D:D

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

masz calkowita racje w swieta wlasnie takie filmy sie chce ogladac tzn filmy o swietach a jezeli komus sie to nie podoba to nie musi ogladac tv moze poczytac ksiazke lub wyporzyczyc film
pozdroofka 4all :) :*

agnessa

WOW, jeżeli Ty jesteś na tej fotce to oto jest mój mail :)
crazyivan030983@yahoo.pl NAPISZ :) jesteś śliczna :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

crazy ivan...lol...nie widzisz, ze to aktorka? polecam szukac dziewczyny w swiecie rzeczywistym, a nie na forum kevina samego w nowym jorku :P

agnessa

Crazy Ivan, to Mischa Barton, "baranie" :)

ocenił(a) film na 1
Sedes_z_Bakelitu

zgadzam sie z sedesem to ciagle powtarzanie tej kichy jest chore, kiedys lubilem ten film a teraz jest gowno, juz by jakis inny film puszczali a nie zasmiecali program...

ocenił(a) film na 10
paladyn69

sedes zamknij sie to jest właśnie w świętach dobre a najlepszy to oczywiście Kevin

tomeczek174

Sedes,dziób w kubeł, to dobry film.:/ U mnie w domu nikt nie nażeka. Dziś jest.

ocenił(a) film na 8
Sedes_z_Bakelitu

sluchaj sedes polsat nie jest telewizja publiczna i nie placisz im abonamentu, a tvp1 i tvp2, Twoje 'publiczne stacyjki' nie puszczaja Ci tego samego, co nie? wiec wez sie opanuj, jak polsat chce to moze codziennie puszczac kevina, oni sa stacja prywatna i robia co chca. elo elo rap

ocenił(a) film na 9
eoq

Sedes jak chce ci się rzygać to śmiało, ale nie tutaj bo robisz burdel. Jak ci się Kevin nie podoba to go nie oglądaj, jakiś problem?????? Widać że kompletnie się na filmach nie znasz i jeszcze śmieszne gorzkie żale na temat abonamentu, z siebie wyrzucasz:/

Sedes_z_Bakelitu

A od kiedy to polsat jest telewizją publiczną?

ocenił(a) film na 5
Sedes_z_Bakelitu

A wiesz o co się założę? Że właśnie go wczoraj obejrzałeś...

ocenił(a) film na 10
Sedes_z_Bakelitu

Ja widziałem Kevina niezliczoną ilość razy. Jak byłem mały, oglądałem go dosłownie codziennie. Umiałem już niektóre teksty na pamięć.
A w te święta znowu zobaczę Kevina, a potem jeszcze powtórkę, i znów będę się śmiał:).

Sedes_z_Bakelitu

Zgadzam się, na okrągło w każde święta to puszczają. TV zniszczyłam te filmy.