PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 247 982
oceny
6,8 10 1 247982
6,7 26
ocen krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Gdyby nie polsat i coroczna emisja tego filmu na swieta to moze i bym powiedzial ze
smieszny, ale z racji tego ze juz ŻYGAM kurva kevinem samym w domu, to napisze ze
wkuRza mnie ten film i juz go nie lubie! ;]

Wulfgar86

Twoja wypowiedź jest bardzo zabawna :) Ja pomimo czestego oglądania
tak go lubię.To wina jak zaznaczyłeś polsatu ale nie do końca.
W zeszłym roku Kevin nie miał być emitowany lecz ludzie się burzyli ,że święta
bez Kevina to nie święta.I pisali petycje i z tego właśnie powodu jest on puszczany.
Będziesz musiał znosić ten fakt.Ja uważam,że święta to czas dla rodziny a nie oglądanie telewizji.

GrimMaster1111

Dokładnie. Swieta to czas dla bliskich a nie na ogladanie TV. Nie rozumiem jak mozna powiedziec cos takiego glosno "święta bez Kevina to nie święta", nic tylko wspolczuc dla tych zmanipulowanych ludzi. Trzeba naprawde miec naj*bane w głowie zeby ogladac to po raz 10 i jeszcze sie tym tak jarac, jakie to fajne...
Załosne

Wulfgar86

To nie oglądaj.

Johny999

To oczywiste ze nie mam zamiaru, a Tobie polecam obejrzec to jeszcze raz przed swietami, najlepiej całą rodzinka, a pozniej drugi raz na świeta...

Wulfgar86

Z pewnością tak zrobię ;d

Wulfgar86

co tobie przeszkadza ze ktos oglada ten film?, ty ogladasz latajacych po drzewach i tez jest dobrze;)

grzes1962

Ale skad ty wziales latajacych po drzewach?? wtf nie rozumiem kompletnie. Poza tym skad mozesz wiedziec co ogladam?? Nie ma takiego zdania w ktorym napisalem ze przeszkadza mi to ze inni to ogladaja, wiec nie przypisuj mi tych zarzutow. Widac ludzie macie straszny problem. Chcecie to odmuzdzajcie sie przy tym filmie, ale nie komentujcie tych ktorym sie ta chvjnia nie podoba. Mam prawo do wlasnego zdania. Boże gdzie ta Polska inteligecja......

ocenił(a) film na 8
Wulfgar86

@Wulfgar86: Poza tym skad mozesz wiedziec co ogladam??

Z profilu na filmweb?

komoor

Haha a to ciekawe, bo nie przypominam sobie zeby gdzies w profilu byla zawarta informacja "oglada latajacych po drzewach..." - to musza byc fascynujace filmy
pozostawiam bez komentarza

ocenił(a) film na 7
Wulfgar86

jak widzę w TV coś, co mnie nie interesuje, przełączam kanał.
Jest też jednak druga grupa ludzi, która musi jeszcze zakładać tematy (o jakże wyrafinowanym tytule "żal............................................................................ ...") , zwyzywać ten film i ludzi, którzy go oglądają, samemu się dziwiąc i oburzając, jak ktoś wyzwie ich

pytanie: kto z tej dwójki robi problem z niczego? xd

Wulfgar86

w jakiej to dziurze odbiera tylko Polsat? Zdaje się naziemna ma 14 kanałów. Do tego jest kablówka i cyfra. Nie pasuje? Są inne kanały. Jest internet.

ocenił(a) film na 10
Wulfgar86

Też uważa że święta to czas dla rodziny, ale uwielbiam Kevina i mogli by go puszczać np. w drugi dzeń swiąt alebo w pierwszy ale tak koło 20, 21. No bo w wigilie to nie za dobrze bo wiadomo że ludzie chcą spędzić czas z rodziną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones