PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559494}

Kaznodzieja z karabinem

Machine Gun Preacher
7,1 38 337
ocen
7,1 10 1 38337
6,0 3
oceny krytyków
Kaznodzieja z karabinem
powrót do forum filmu Kaznodzieja z karabinem

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Zdziwiła mnie reakcja tej koszmarnie brzydkiej brytyjki w obozie(jak dobrze, że ten czarny na moście walnął ją w ten pusty łeb). Miała pretensje do Butlera, że on realnie pomaga tym murzynom. Z tymi dzikusami trzeba ostro(mam na myśli tych, którzy porywali te dzieci), a przy okazji pomagać np. budując studnie czy sierocińce, jak w tym filmie. Z drugiej strony te pomaganie chyba nigdy nie będzie miało końca. Najlepiej to chyba nauczyć ich jak sensownie zarządza się państwem i co robić żeby przeciętnemu obywatelowi żyło się w miarę dobrze. Tak to miliony $ "zachód" wydaje na pomoc, a co chwila wybucha w afryce jakaś wojna domowa.

ocenił(a) film na 7
StrangeGuy

Nie wiesz co piszesz... Ich się nie da nauczyć tak, o... Każde czarne państwo, które odzyskało niepodległość spod władzy kolonialistów fundowało obywatelom głód, śmierć, tortury etc. Zobacz jaka walka o władzę odbywa się w "cywilizowanych krajach", które znają pojęcie "praw człowieka", a potem pomyśl jak to wygląda tam, gdzie ludzie traktowani są przez innych, własnych rodaków, jak bydło...

defy_you

Tam tak jest bo nie stworzyli struktur państwowych z którymi się utożsamiają i obowiązuje lojalność plemienna. Inna sprawa z koncernami które drenują cały kontynent

ocenił(a) film na 7
borsuk96

I niech mi ktoś powie, że polityka RPA w okresie zniesienia kolonii była zła...

użytkownik usunięty
defy_you

Chcę przeprosić wszystkich internautów za moje wulgarne i obrazające zwroty/słowa , nie mam do tego prawa , to nie pierwsza debata z mojej strony i powinienem wiedziec że do niczego dobrego to nieprowadzi.

Źle się czuję z pychą zawartą w moich komentarz, przeczytałem rozmowę na poziomie, i nasuneła mi się refleksja że moje wypowiedzi są żałosne.

Proszę o wybaczenie.
Przepraszam.

użytkownik usunięty
StrangeGuy

ci po nizej,to z pewnością emerytowani misjonarze afrykańscy i wiedzą najlepiej co piszą, co za żenada, brzydze się europejczykami

ocenił(a) film na 7

A krowy już wydoiłeś?

użytkownik usunięty
dragoonkiler

nie! nie mam już krowy, ale sprzydała by się, koń też, i ze 5ha gruntu rolnego + 0,05 budowlanego, no i oczywiście las(najlepiej opałowy) :), świetna sprawa:)

a ty masz krowy?,

ocenił(a) film na 7

To była ironia...

użytkownik usunięty
dragoonkiler

hahahaha!!!, myslisz, że jestem taki tępy, że nie zakapowałem o co Ci chodzi???? hahaha
a poza tym, dla mnie krowy są spoko, nie wiem o co ci chodzi. Pomyśl sobie, mieć swoje małe gospodarstwo, i poporacować trochę przez wiosnę,lato, jesień, i mieć wydyndane na cały system hahahaha, to by było coś...

ocenił(a) film na 7

Nie zrozumiałeś, miałem na myśli nie rób wiochy.

użytkownik usunięty
dragoonkiler

nie potrafisz składać zdań, twoja ostatnia wypowiedź jest żenująca i kompromitująca.
zochowałeś się jak byś nie umiał czytać ze zrozumieniem, bo twoja ostatnie wypowiedź nie ma nic wspólnego z naszą! dyskusją. wogóle to co ty mogłeś napisać? w takim wypadku?

pozatym nie wiem po co się wypowiadasz, temat jest o afryce, a ty zaczynasz w środku tematu o krowach, to gadamy o krowach, i na koniec stwierdzasz ze to ja robie wioche???? koleś jesteś jakiś pomylony...? może to nie w tym temacie piszesz lub nie na tym forum????

ocenił(a) film na 7

Wyzywasz europejczyków, nie zapomnij, że my również nimi jesteśmy. Nie zamierzam się kłócić z kimś, kto nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze

użytkownik usunięty
dragoonkiler

tomek_163 napisał:
"ci po nizej,to z pewnością emerytowani misjonarze afrykańscy i wiedzą najlepiej co piszą, co za żenada, brzydze się europejczykami"

czy to jest obraza?, to się nazywa wyrażaniem swoich poglądów, mimo iż jestem europejczykiem, czuje niechęć do wielu!!!!

nie mogłeś od razu tego napisać??? co cię boli???? ale w sumie nie mam Ci tego za złe bo o Krowach fajnie się gadało :)

I NA KONIEC, ZDAJE SOBIE SPRAWE Z TEGO CO PISZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( choć trzeba przyznać, że czasem zdarza mi się przesadzić, ale zdecydowanie najczęściej niesprecyzować dokładnie swoich myśli, przepraszam.)

ocenił(a) film na 7

Nie lubię ludzi, którzy nie wiedzą co piszą a później się z tego głupio tłumaczą, nie obraź się, to też jest tylko mój pogląd na ten świat. Możesz się brzydzić kim chcesz, ale mowa nienawiści zawsze będzie źle odbierana, jeśli nie ja ci zwrócę uwagę na to, to z pewnością zrobi to ktoś inny w realnym świecie.

użytkownik usunięty
dragoonkiler

tomek_163 napisał:
I NA KONIEC, ZDAJE SOBIE SPRAWE Z TEGO CO PISZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( choć trzeba przyznać, że czasem zdarza mi się przesadzić, ale zdecydowanie najczęściej niesprecyzować dokładnie swoich myśli, przepraszam.)

Zwrot przepraszam za niesprecyzowanie swoich myśli to zwrot grzecznościowy z mojej strony pomagający CI dogłebniej odebrać sentencje mojego komentarza, a nie tak jak sobie to wymyśliłeś tłumaczenie się z tego co się napisało, PODTRZYMUJE TO CO NAPISAEMM, I JESTEM DO TEGO PRZEKONANY, (zamiast słowa "brzydzę się europejczykami" powinienem napisać "czuję niecheć do wielu europejczyków") TO WSZYSTKO, MAM CI TO ZDANIE ROZEBRAC JESZCZE NA PODMIOTY I ORZECZENIA??????????

Słuchaj, ja nie zamierzam ci tu prowadzić korypetycji z czytania ze zrozumieniem!
Po drugie gówno mnie to obchodzi co ty sobie tam myślisz!

Po trzecie ty nie zwróciłeś mi uwagi tylko, zaczołeś temat o krowach!

KURVA GOSCIU, O CO CI CHODZI WOGOLE BO WOGOLE CIE NIE LAPIE, PLUJESZ SIE COS, SAM NIE WIESZ CZY CHCESZ PISAC O KROWACH, CZY O POGLADACH, CZY JESZCZE O CZYM INNYM...
Może faktycznie nie na to forum te posty wklejasz???

ocenił(a) film na 7

Uuuu. Widzę, że ta nienawiść oduczyła cię dobrego wychowania. Jeżeli nie potrafisz w porę złapać sarkazmu to nie moja wina. Robisz tylko wiochę swoim zachowaniem, nie ja cię powinienem wychować, powinieneś wrócić do przedszkola. Skoro gówno cię obchodzi co ja piszę to nie odpisuj i problem się rozwiąże. Po co masz niepotrzebnie się denerwować kimś, kto uważa kulturę Europejską za jedną z najbardziej rozwiniętych.

użytkownik usunięty
dragoonkiler

rozbecz się...

ocenił(a) film na 7

Żebyś się nie zesrał

użytkownik usunięty
dragoonkiler

chetnie, nasrałbym Ci na twarz :)

ocenił(a) film na 7

Kozak w necie piz*a w świecie

użytkownik usunięty
dragoonkiler

cza było nie zaczynać to bym ci nie ciupał. teraz odejdź od kompa i naskarż mamie:)

użytkownik usunięty
dragoonkiler

Chcę przeprosić wszystkich internautów za moje wulgarne i obrazające zwroty/słowa , nie mam do tego prawa , to nie pierwsza debata z mojej strony i powinienem wiedziec że do niczego dobrego to nieprowadzi.

Źle się czuję z pychą zawartą w moich komentarz, przeczytałem rozmowę na poziomie, i nasuneła mi się refleksja że moje wypowiedzi są żałosne.

Proszę o wybaczenie.
Przepraszam.

użytkownik usunięty
StrangeGuy

Chcę przeprosić wszystkich internautów za moje wulgarne i obrazające zwroty/słowa , nie mam do tego prawa , to nie pierwsza debata z mojej strony i powinienem wiedziec że do niczego dobrego to nieprowadzi.

Źle się czuję z pychą zawartą w moich komentarz, przeczytałem rozmowę na poziomie, i nasuneła mi się refleksja że moje wypowiedzi są żałosne.

Proszę o wybaczenie.
Przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones