PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531727}

Kawiarenka

Café
5,7 2,4 tys. ocen
5,7 10 1 2397
Kawiarenka
powrót do forum filmu Kawiarenka
Wiki69

Znalazłam krótką wzmiankę o tym ,że akcja filmu rozgrywa się w Philadelphii a Jennifer pracuje w kafejce. W mieście ma miejsce jakaś tragedia dzięki której stali bywalcy kawiarenki odkryją jak ich losy dziwnym zbiegiem / a może i nie / okoliczności splotły się ze sobą.

ocenił(a) film na 7
Ewcia78

aha ;))
a kiedy będzie premiera ? ;D

Wiki69

Prace nad filmem zostały ukończone. Teraz pewnie będzie miał miejsce szereg innych zabiegów, oficjalnej daty nie ma. Miejmy nadzieję, że trafi do kin a nie jak to bywa w przypadku wielu produkcji prosto na DVD. Nie wiem - czy to z braku sponsora i reklamy?
Ale zobacz Wiki co znalazłam dzisiaj:

http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/hewitt-to-play-hooker_1134997

No to mógłby być przełom w jej karierze. Dość image'u słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa niech Jenny ubabra łapki po łokcie ;)

ocenił(a) film na 7
Ewcia78

Jennifer Jest boska :D
Uwielbiam ją <3
A na tych zdjęciach wygląda jak zawsze świetnie :D
szkoda że ostatnio w tak mało filmach gra i wgl ;(..
Ewcia widze że mamy podobne gusta do aktorów i filmów chyba ;D
a oglądałaś już ten film "Cafe" ? ;>

Wiki69

Hej wiecie cos na temat tago filmu?? ja próbowałam znaleźć cokolwiek no i niestety nic mi sie nie udało znaleźć

Wiki69

Niestety nic nie piszą kiedy będzie premiera :( Co zaiste źle wpływa na moją psychikę ;) tak więc niestety jeszcze nie widziałam go ale trzymam rękę na pulsie. Ogółem często wpadam na cztery / jak to mawia młodzież "wypasione " / fajne strony jej poświęcone. Tam piszą prawdziwi Lovemaniacy , newsy aktualizowane na bieżąco zarówno z życia prywatnego jak i np. serialu GW.

Ewcia78

Ale czy ten film jest warto obejżec??:D

ocenił(a) film na 7
czakaladka

wieeesz. właśnie poświęciłem z mojego życia 1 godz. 35 min na ten film i nie żałuję. ciekawy koncept, głębszy sens, wymaga od widza zastanowienia się nad nim. film ma bardzo duużo bohaterów, a co ciekawe każdy z nich jest zgoła inny, nie znajdziemy w tym filmie dwóch podobnych charakterów. każdy z nich ma barwną przeszłość i różne problemy. nie wszystko podane jest tutaj na tacy, niekiedy trzeba się zastanowić, nakreślić własny plan... film ma dużo ukrytych alegorii, na które widz musi wpaść sam. już teraz wiem, iż abym go dokładniej zrozumiał, muszę poświęcić kolejną 1 godz. 35 min.(...jednakże już nie dzisiaj :))
polecam go wszystkim, którzy mają mózgi otwarte na "inność". dobry film to nie tylko ten, w którym już z góry nakreśloną mamy całą fabułę i wiemy jak się zakończy. lubię filmy, które potrafią zaskoczyć, a do tego wpleść wartości nieprzemijalne, takie jak: dobro, miłość, poświęcenie, heroizm...
niestety wiem, że Ci co oglądają tylko horrory, filmy akcji, czy komedie tak zwani "jednogatunkowcy", gdzie "swój" gatunek filmu oceniają na 10, 9, a inne na 3,4, gdyż się na nich nudzą, nigdy nie docenią innego filmu, a już na pewno nie tego.
...przepraszam za składnię i błędy :>.

ocenił(a) film na 8
Kilian18

Jest w tym filmie coś fajnego. Tak po prostu się dzieje. Nie każdemu się spodoba :)

ocenił(a) film na 10
Kilian18

popieram:)

ocenił(a) film na 7
Kilian18

Podpisuję się pod Twoimi słowami. Film nieprostolinijny, dający wiele możliwości interpretacji. Naprawdę nie jest łatwo robić dobre filmy jednej sceny, ale w tym przypadku jak najbardziej się udało. Oby więcej. Pzdr,

ocenił(a) film na 7
Wiki69

Pytanie z plakatu brzmi: Co by było gdyby świat w którym żyjesz nie był prawdziwy?

O tym jest ten film.

ocenił(a) film na 5
Lopak

A dla mnie to wersja matrixa ale obcięta prawie z wszystkich efektów...

Wiki69

W filmie pojawia się kilka wątków.
1. Todd podkochuje się w swojej koleżance z pracy, która jest bita przez chłopaka.
2. Kuzyn policjanta nie jest w stanie zapłacić przestępcom za towar.
3. Rekrutacja pracowników w ośrodku dla młodzieży uzależnionej od narkotyków.
4. Dwoje ludzi, którzy spotkali się w kinie rozpoczyna znajomość.
5. Do komputera klienta kawiarni włamuje się hakerka, które oznajmia mu, że jest częścią programu, który stworzyła.
Jest też wątek dealera i pisarza, ale żeby je nakreślić, musiałby to być spoiler.