PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531727}

Kawiarenka

Café
5,7 2 392
oceny
5,7 10 1 2392
Kawiarenka
powrót do forum filmu Kawiarenka

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Ten film jest niesamowity...Kompletnie zwalił mnie z nóg, co się rzadko w dzisiejszym kinie
zdarza. W tym filmie magia i prawdziwość życia splatają się w jedno. Nie da się nic
przewidzieć a tym bardziej nie końcówki. Jestem zdumiona tym w jakim sposób ten film
został zrobiony. Niesamowite ! Aż trudno go streścić go trzeba obejrzeć !

winopoziomkowe

fascynujące, jak odmienny może być "odbiór" filmu. mnie osobiście znudził, choć lubię oglądać nietypowe filmy. ale na tym polega magia kina. i tak powinno być. za to, bardzo podoba mi się twój wpis. daje 10 i pozdrawiam :)

winopoziomkowe

Niezwykle wartościowe teksty, świetna gra aktorska jak i wielowątkowość to głowne cechy tego filmu. Dostrzec to może tylko spragniony "mądrych" filmów widz. Niesamowita w tym filmie zapewne jest sama końcówka, jednak warto obejrzeć go jeszcze raz by dostrzec rzeczy wcześniej niezauważalne...
Ciekawą postacią jest tutaj pisarz, który jest jednocześnie narratorem filmu i zapowiada to co się wydarzy. Jest takim samym obserwatorem jak i widzowie filmu. Warto zwrócić uwagę, że nie jest on nierozerwalnie "przyklejony" do stolika, tylko pojawia się w różnych momentach filmu,przerywając inne dialogi, odrywając widza od ich tematu.
Rewelacyjna gra aktorska J.Kennedy'ego, niezwykły czar Dziwaka.
Film zwraca uwagę na wiele spraw:
*praca przez jedną osobę nad kreacją dobrej rzeczywistości nie zmieni świata, ale zmieni go taka praca wielu ludzi
*upływający czas który zmienia relacje międzyludzkie, zmieniając przyjaźń w kontrakt biznesowy
*pokazuje co to jest poświęcenie i jak jest ono ważne w relacjach ludzi

Niesamowita kreacja Avatara, mężczyzny który myśli,że jest częścią stworzonego przez kogoś świata komputerowego
Do końca nie wiadomo kto tak naprawdę brał udział we wkręcaniu "Avatara" a kto stał się ofiarą przedstawienia.
Wiadomo tylko że Pisarz dokończył książkę :)

ocenił(a) film na 7
mysiaczeq

Cieszę się, że są poza mną osoby, które dostrzegły potencjał filmu, choć przyznam, ja poczułam to dopiero w drugiej połowie . Jest to jednak film 'wymagający', bez odpowiedniego myślenia będzie to tylko banalna bajeczka dla nastolatek.

ocenił(a) film na 7
winopoziomkowe

Nie chciałam go oglądać, ale nic innego nie było w TV i również jestem pod wrażeniem. Bardzo bezpretensjonalny i z przesłaniem. Fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones