PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162029}

Karla

6,8 3 557
ocen
6,8 10 1 3557
Karla
powrót do forum filmu Karla

Dawno już nie widziałm tak okrutnego filmu. To jest niesamowite jaką ludzie mają psychikę żeby robić takie rzeczy. W głowie mi sie to nie mieści. Trodno tu mowic czy film był dobry bo scenariusz napisało samo życie a ktos tylko to zekranizowal czyli zbytnio sie nie wysilił, natomiast gdyby tą historie nam ktoś opowiedział nie wywarłaby takiego wrażenie ani oburzenia.

ocenił(a) film na 6
Zbik

E tam zaraz okrutny. Chcecie naprawde okrutny film to odsylam do 'Man Behind The Sun', 'Salo' czy 'Cannibal Ferox':)))

Man_Behind_The_Sun

Kolego, te filmy co wymieniłeś są kiepskie, widać, że chcesz być true gore cośtam , ale tak naprawdę sceny z tych filmów mogą jedynie spowodować uśmiech na wielu twarzach. Natomiast filmy typu NIEODWRACALNE, i omawiany KARLA, rzeczywiście robią wrażenie, zwłaszcza że takie rzeczy mogą dziać się za ścianą twojego domu a nie gdzieś hen daleko na wojnie, czy w dżungli amazońskiej gdzie, jak powszechnie wiadomo, ludzie giną i będą ginęli w różny, raczej brutalny sposób. muszę też dodać, że w filmach ważna jest wyobraźnia i to ona powoduje, że się boimy czy też jesteśmy poruszeni - a jeśli wszystko mamy podane jak na tacy od początku do końca ('Man Behind The Sun', 'Salo', 'Cannibal Ferox') to po kolejnych scenach człowiek ma już dość i nie rusza go to:) takie jest nie tylko moje zdanie.

Man_Behind_The_Sun

zauważ, ze to raczej nie jest film który można oglądać z kumplami w piątkowy wieczór przy piwe. Historia jest wstrząsająca sama w sobie i nie muszę oglądać gwaltu czy morderstwa z anatomiczną dokładnoscią, zeby wzbudzila we mnie wieksze emocje tym bardziej, że mówimi tu o autentycznych mrderstwach i poprzez zwyczajny szacunek dla ofiar niepowinno się robić z morderstwa rozrywki dla ludzi twojego pokroju.. czytając twoje komentarze wstylu 'to nie jest brutalne, brutalny to jest 'cannibal ferox'(wow co za odkycie) bla bla bla mozna zwątpic w jakią kolwiek zdolnosc do empatii czy odrózniania gatunków filmowych z twojej strony. Czy na prawdę myslisz ze ludzie mówiąc brutalny, czy szokujący mają na mysli zagęszcznienie krwi, flaki i ochydę emanującą z ekranu. Oczywiscie ze nie bo tu tego nie ma. jak bym miala ochotę na gore to bym sięgnela po cos innego.

ps: jedyne co zdołał wzbudzic we mnie 'Salo' to obrzydzenie do Pasoliniego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones