PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 915
ocen
6,7 10 1 108915
6,4 39
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Mam zamiar iść do kina na Endgame, bo liczę na rewanż Hulka z Thanosem, ale to będzie ostatni film Marvela na jaki wydam pieniądze. Niech sobie nakręcą trylogię "Kapitan Marvel", żeby Brie się miała do czego branzlować.

Labret

Skąd ta chęć na kolejną walkę Hulka z Thanosem, bo dużo osób o tym pisze?

ocenił(a) film na 4
karcow

Ano dlatego że ma pojawić się ktoś w stylu "Profesora Hulka", czyli niejako Baner sterujący Hulkiem. Do tego dochodzi fakt że dostał on niezły łomot od Thanosa, bo w sumie można powiedzieć że nie miał z nim szans. Ludzie znający komiksy a zwłaszcza World War Hulk oczekują od Zielonego Potwora o wiele więcej.

jamkalukasz

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało, jakim cudem na niezbyt zaawansowanej technologicznie ziemi (przynajmniej przez pryzmat kosmosu Marvela) udało się stworzyć Hulka, który to może mierzyć się z najsilniejszymi istotami we wszechświecie.

ocenił(a) film na 5
karcow

Przypadek.

ocenił(a) film na 5
karcow

Po prostu chce zobaczyć Jak to zrealizują i czy w ogóle to zrobią.

Labret

ok, twój problem. Nie wiem tylko, po co nas o tym informujesz? I ściąganie filmów z torrentów jest nielegalne :)

ocenił(a) film na 4
aoiHane

ależ on napisał że z powodu Brie właśnie, nie zrobi nic niezgodnego z prawem xD

jamkalukasz

No masz rację xDDDD

aoiHane

Nielegalne jest udostępnianie :)

killer83_2

No właśnie w tym rzecz :) A myślisz, że jak torrenty działają?

aoiHane

można wyłączyć upload, aczkolwiek w 99% przypadków powoduje to, że download spada baaardzo drastycznie

Shumitu

Wiadomo.

ocenił(a) film na 6
Labret

Piractwo jest złe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones