PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 503
oceny
7,3 10 1 191503
7,1 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Znalazlem na youtube sceny które działy się przed The Avengers
Link poniżej
watch?v=Pov4qMSfg9w

ocenił(a) film na 8
esuba94

Bez sensu, że to wycięli. Świetne pogłębienie postaci Rogersa. No i więcej Stana Lee.

Madoq

wyjaśni mi ktoś o co chodzi w tej scenie bo nie zabardzo z angielskim jestem ...

ocenił(a) film na 8
davidvillaa

Kelnerka pyta go, czy czeka na Iron Mana, bo przelatuje tędy często i ludzie przychodzą, żeby go zobaczyć. Rogers odpowiada, że może kiedy indziej. Ona na to, że może siedzieć przy tym stoliku ile chce, i że mają Wi-Fi. Rogers pyta, czy chodzi jej o radio. Odwraca się do niego Stan Lee i mówi, "poproś ją o numer, kretynie".

Madoq

kto to jest Stan Lee jest on chyba we wszystkich filmach Marvela, ma on jakąs ważną role ?

davidvillaa

Rysownik komiksów, były prezes Marvela, twórca Fantastycznej Czwórki, Hulka, Iron Mana, Thora? :) google zaprasza ;)

psychoqueen

Poprawka. Stan Lee niczego nie rysował. Na polskiej wiki ktoś walnął babola. Stan pisał scenariusze do komiksów.

W latach 1941-1942 i 1945-1972 był redaktorem naczelnym Marvela. W tym czasie wspólnie z takimi legendarnymi rysownikami jak Jack Kirby i Steve Ditko, Don Heck i Bill Everett stworzył Fantastic Four, Hulka, Thora, Spider-Mana, Iron Mana, Avengers, X-Men i Daredevila.

Stan najpierw umawiał się z rysownikami o czym będzie dana historia, a kiedy komiks był już narysowany dopisywał dymki z dialogami. W 1972 roku Stan awansował na wydawcę Marvel Comics i od tego czasu przestał tworzyć komiksy. W 1996 roku przeszedł na emeryturę.

ocenił(a) film na 8
davidvillaa

Legenda Marvela, twórca chyba wszystkich najistotniejszych postaci w tym uniwersum.

Madoq

podobno w winter soldier maja byc niemal identyczne sceny .....postanowili to przeniesc z avengers do dwojki captaina

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Mam nadzieję że to dodadzą oraz inne retrospekcje nawet te co działy sie podczas 1 części fajnie by było.

The_Fallen

Mogli by dodać, ale pewnie bez tej sceny w restauracji, bo Kapitan Ameryka uratował tej kelnerce życie i ona już go zna i bez tego treningu bokserskiego, bo po nim przyszedł Nick Fury. Sory za spoilery, ale skoro rozmawiamy o kontynuacji Avengers myślę że są one już znane.

ocenił(a) film na 10
esuba94

Fajna scena. Wycięte ze wszystkiego co nagrali to na pewno kilka godzin jak w każdym filmie ale to jest ciekawe i 3 minuty nic by nie zmienily. A w kontynuacji Kapitana to już nie będzie wyglądać tak samo.

ocenił(a) film na 7
esuba94

debile usuneli,a scena fajna i ciekawa :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones