PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 503
oceny
7,3 10 1 191503
7,1 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Po tym jak TVN zaserwował nam filmy Iron Man 3 i Thor: Mroczny Świat na wiosnę 2015 pozostaje nam czekać na film Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz w TVN. Pytanie brzmi: czy ktoś z was wie kiedy zostanie on wyemitowany ??

użytkownik usunięty
grubens997

pewnie już nie długo. Od końca lutego ostatniego piątku zaczynają się premiery w superkinie TVN a że Kapitan Ameryka na pewno pojawi się w superkinie TVN to obstawiam gdzieś kwiecień/maj. Myślę że nie długo dostaniemy spoty premierowe w TVN więc :)

myślę że na wiosne TVN puści Capa i Pustkowie Smauga

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

pustkowie obstawiam na jesień

właśnie dziwi mnie późna emisja pustkowia, o ile się nie mylę Niezwykła Podróż puszczana była w listopadzie 2014, czyli niecałe dwa lata po premierze, teraz mamy luty, grubo 2 lata po premierze a pustkowia nie ma ;d

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Pustkowo chyba 3 marca w tvn

użytkownik usunięty
dajkamienia12

jakie pustkowo??? Chyba Pustkowie i nie 3 tylko 4

ocenił(a) film na 8

Pomyliłem się

użytkownik usunięty
grubens997

1 kwietnia Kapitan Ameryka Pierwsze Starcie na TVN o 22:00 o 20:00 niestety shrek można by się spodziewać że 2 tygodnie po wyemitują Zimowego Żołnierza niestety Shrek 1 kwietnia o 20:00 zwiastuje 2 tygodnie po 1 kwietnia Shrek 2 o 20:00 czyli co wyeliminowuje Zimowego Żołnierza z ramówki TVN 15 kwietnia

grubens997

JEST! 29 piątek 20:00 :D

użytkownik usunięty
juchacz17

a Strażnicy Galaktyki dołączą na jesień do TVN-U :)

JUPIII! :D

użytkownik usunięty
juchacz17

o tak :D lubisz Strażników Galaktyki?

Lubię całe MCU

użytkownik usunięty
juchacz17

https://www.youtube.com/watch?v=CBi1BYHwuWo a oto nadchodzą Strażnicy Galaktyki do TVN wykwintnym kosmicznym spotem

I'm Groot :)

Wiem, wiem :D

juchacz17

Miło, że pamiętałeś xD

użytkownik usunięty
juchacz17

spoko :)

użytkownik usunięty
juchacz17

ten spot jest świetny <3

Lektor zawsze fajnie opowiada o Marvelu, zawsze mam ciarki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones