PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 599
ocen
7,5 10 1 182599
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Aleksandra_Anastazja

Może będzie jakiś wspólny Dubsmash. :D

Ivelise

O kurczę, nie pomyślałam o tym :o na stówę będzie, przecież Hayley wyzwała Agentów na nową dubsmashową wojnę, nie może przegapić takiej okazji :D haha, będę się ekscytować 10-sekundowym filmikiem xD

Aleksandra_Anastazja

Wyzwała? :D A to nie wiedziałam. Kiedy?

Ivelise

Haha, sama nie wiedziałam do końca o co chodziło, dopóki nie zapytałaś, bo kojarzyłam tylko posty z twittera, że "dubsmash war wraca od września", ale teraz się dowiedziałam
-> na tym koncie jest opis @DubSmashWar :)

Aleksandra_Anastazja

Aah, ok zaraz zobaczę. ;)

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Biedni Agenci, znowu nie będą mieli szans .

Chyba że wezwą kogoś do pomocy.

paula0fm

Hayley ma lepsze znajomości ;)

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Ha. A do kogo się biegnie w potrzebie i nie odmówi pomocy .................... tylko Kapitan Ameryka! !! : D

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Czyli trio z Pierwszego Starcia : )

W czasach współczesnych MCU to najgorzej Peggy wyszła. Panowie po kuracji odmładzającej w postaci zamrożenia, a Peggy niestety musiała się postarzeć : /

paula0fm

Prawda, jeszcze na końcu wpędzą ją do grobu. :P

Ivelise

matko, przeczytałam "wypędzą ją z grobu" i wyobraziłam sobie taką zombie-Peggy. Dobra, whatever, chyba mam już coś nie tak z głową xD

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Ja sobie kiedyś pomyślałam, że jakby jej nie uśmiercali to mogliby ją odmłodzić. Tak jak tego naukowca Hydry z Agentów SHIELD. ( no może nie tak drastycznie)

paula0fm

A fakt, było coś takiego. Chociaż musieliby znaleźć inny sposób, bo Peggy nie jest potworem :p (z resztą czy Peggy go nawet nie przesłuchiwała w Agentach? ;) )

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Tak aresztowała go. wiem że nie jest potworem, ale mogliby dac na przykład jednego z Inhumans który miałby dar uzdrawianie czy coś podobnego. Mają tu naprawdę pole do popisu, tylko wystarczy chcieć

paula0fm

Może uznali, że za dużo wskrzeszania bohaterów, a odmłodzenie kobiety na łożu śmierci byłoby przesadą. A poza tym jej śmierć daje możliwość pięknego intro dla Civil War :) (chociaż oczywiście wciąż rozpaczam nad Peggy, bo ją uwielbiam)

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Na pewno będzie miało znaczenie dla Steve'a.

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Ciekawy pomysł gdyby nie to że Jaying już nie żyje i nie ma od kogo pobrać narządów

ocenił(a) film na 10
grubens997

Wiem ze nie żyje i dla mnie trochę szkoda bo chciałam trochę dłużej pooglądać jej konfrontacje z córką i SHIELD . A poza tym nawet jakby żyła to i tak nie dałaby ich dobrowolnie

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Projekt T.A.H.I.T.I też odpada

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Hehehe ;D

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Ciekawe czy jej śmierć odbije się jakimś większym echem w filmach

grubens997

Czy ja wiem...Wiadomo - Peggy, była jednym z założycieli S.H.I.E.L.D i odegrała wielka rolę w MCU. Dlatego jej odejście, zostało w tak honorowy sposób ukazane (zdjęcia pogrzebu). Z drugiej strony dożyła sędziwego wieku, była schorowana i chyba każdy był już na to od dawna przygotowany, na czele ze Stevem. Nie sądze, żeby jej śmierć miała jakiś ogromny wydźwięk w filmie/ach.

ocenił(a) film na 10
grubens997

W filmach nie, ale na głównego bohatera na pewno będzie miało jakiś wpływ

ocenił(a) film na 10
grubens997

Podobno Starka nie będzie na pogrzebie, co dla Steve'a może być pretekstem do sporu

grubens997

Ale w sumie Stark nie ma jakiejś specjalnej relacji z Peggy (przynajmniej nie takiego nie jest wspomniane.) Chyba, że to, że przyjaźniła się z Howardem.

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

No pewnie - czym jest uratowanie życia Howardowi i oczyszczenie go z zarzutu handlu bronią ??

ocenił(a) film na 10
grubens997

jeżeli Howard o niej nic nie mówił to nawet może jej nie znać. A Tony miał z czego co pamiętam ograniczony kontakt z ojcem. A ojciec raczej był zafascynowany Steve'm i dlatego Stark, bez przerwy mu docina. I nawet to mówił w wywiadzie Robert jeszcze przy Ultronie, że Tony odczuwa jakby zazdrość z powodu wspaniałości Steve' a

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Więc Tony nie wiedziałby że jego ojciec z Peggy i Dum Dum Duganem założyli SHIELD ??

ocenił(a) film na 10
grubens997

To i może wie, ale ,nie sądzę żeby przychodził na pogrzeb

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Moim zdaniem powinien - z szacunku do Howarda, Steve'a i całej reszty SHIELD

ocenił(a) film na 10
grubens997

SHIELD była jednocześnie i Hydrą, z ojcem nie miał najlepszych relacji a ze Steve'em jego relacje polegaja na wzajemnie tolerancji dla dobra druzyny

grubens997

Nie sądzę, żeby "Civil War" rozpoczęła się przez nieobecność kolegi na pogrzebie niedoszłej dziewczyny żałobnika. ;)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Wiadomo że powodem będzie Akt Rejestracji Superbohaterów, ale brak Starka na pogrzebie będzie wyrazem braku szacunku do Capa

grubens997

Nie byłabym taka pewna. Nie wydaje mi się, żeby Stark wiedział o tym co łączyło Steve'a i Peggy. Wątpię, żeby Rogers zwierzał się Tony'emu ze swoich miłostek sprzed wojny, czy w ogóle opowiadał mu o swoim życiu, bo ta dwójka do najbliższych przyjaciół nie należy. Można by się jedynie uczepić tej znajomości Peggy z Howardem, ale to także wydarzyło się w czasach jego młodości, a nie był on z Tony'm na tyle blisko, żeby mu o niej opowiadać i pewnie nie czuł nawet takiej potrzeby? Stawiam, że Stark nawet zbytnio nie zna Carter i wie o niej nie więcej niż to, że jest jednym z założycieli S.H.I.E.L.D. Wprawdzie to mógłby być jedyny powód, dla którego Tony mialby sie pojawić na jej pogrzebie.

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Zgadzam się , a co do przyjaźni Howarda z Peggy nawet mógł nie wiedzieć. Z tego powodu że nie był z ojcem blisko

paula0fm

A nawet nie musi jej znać wcale, Natasha nie miała pojęcia kim ona jest (zdjęcie z WS w bumkrze), a ona ma więcej wspólnego z SHIELD od Starka. Jednak powinien się wstawić z szacunku dla Steva.

raptor59

*bunkrze

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Sprzeciw!! Nawet na wystawie w muzeum emitują wywiad z Peggy z którego niewtajemniczeni mogą wywnioskować, że Capa i Peggy coś łączyło, a poza tym Stark zbierając info o Rogersie mógł poczytać o słuchowisku radiowym i ogarnąć że miłość Steve'a - Betty Carver jest wzorowana na Peggy Carter

ocenił(a) film na 10
grubens997

Stark nie musiał zbierać info o Rogersie ponieważ wysłuchiwał o nim od ojca.

grubens997

Po co Tony miałby to robić? Pewnie wystarczyło mu to, co o sławnym, wojennym, bohaterze, Kapitanie Ameryce, mówi cała Ameryka. ;)

raptor59

Takie tam spekulacje/plotka, wrzucam skoro i tak nie dzieje się nic ciekawego na forum ;) http://www.dailysuperhero.com/2015/09/captain-america-civil-war-rumor-lego.html? m=1

ocenił(a) film na 10
raptor59

Bucky jest więziony przez Granta Warda który chce go pozbawić protezy ręki aby dać ją Coulsonowi i odzyskać zaufanie SHIELD #potwierdzoneinfo

grubens997

Info z ??

grubens997

Hehe, ciekawa teoria :P nic, że używana, Coulsonowi na pewno by się spodobała xD

ocenił(a) film na 10
grubens997

Wątpie

ocenił(a) film na 10
raptor59

Czy jest nowy temat bo ten już się kończy? Zostało chyba 3 posty : ))

ocenił(a) film na 10
raptor59

Lista rzeczy które znajdą się w wydanym Blu-ray 'u Avengers Age of Ultron :

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=124699

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Ha, 4 minuty gadania Bruce'a i Natashy, a scena z Lokim tylko 3,5 minuty.

Gdzie tu sprawiedliwość? A i za takę ceną myślałam że będzie więcej scen usuniętych. Chyba że nie chcą pokazać tych scen bo byłyby lepsze od reszty i ludzie pytaliby czemu je usunęli?

paula0fm

To szczerze, teraz nawet nie wiem czy Loki tam będzie ;__; bo przecież on miał być w sekwencji snu Thora, a nie wjaskini z tego co pamiętam :/ no, ale może... A tak w ogóle to to ostatni post, zamykamy temat :) mam nadzieję, że w kolejnym będziemy się mogli cieszyć z trailera ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones