PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 534
oceny
7,5 10 1 182534
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Analizujemy, plotkujemy, spekulujemy, i dyskutujemy na temat filmu Captain America: Civil War (i nie tylko). Proszę o oznaczenie ostrzeżeniem ''Spoiler" linków z informacjami zdradzającymi fabułę. Zapraszam do kulturalnej dyskusji. :)

grubens997

Matko, w jaki sposób zapełniłam 1/3 tematu sama? XD

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

#TakByło
Przez cały temat miałaś niesamowitą wenę twórczą ;)

grubens997

Hahah no ja nie wiem, co się ze mną działo wtedy, ale trafienie w idealną 1/3 postów jest chyba moim największym osiągnięciem XD

Aleksandra_Anastazja

Obserwuje te tematy i widze, że wiekszośc postów jest niestety o dupie marynie albo o głupotach i dlatego tak szybko wam schodzą kolejne vol. Żeby było o konkretach to nie było by vol 13 tylko vol 3 albo góra 4.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Ehm, language...
Nikt ci nie każe czytać naszych dyskusji

grubens997

Ja w tych tematach szukam informacji czy ciekawostek na temat filmu, ale ciezko sie przebić przez taką góre spamu.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Informacje na temat filmu są w temacie "Najnowsze newsy i ciekawostki"

grubens997

Tylko ze tam jest dokładnie to samo, nawet użytkownik Zartanxxx zwrócił uwage na ten problem.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

i dlatego rozdzieliliśmy jedno od drugiego.

paula0fm

No to niewiem przydało by sie to jakoś uporządkować albo pozmieniać nazwy tematów zeby było wiadomo na jaki temat sie toczy dyskusja.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Ameryka%3A+wojna+bohater%C3%B3w-2016-706209/d iscussion/Najnowsze+newsy+i+ciekawostki+vol+5,2674910?page=11

Tu masz temat z samymi newsami, nic skomplikowanego spojrzeć niżej forum ;)

paula0fm

To po co robicie tyle tematów bijecie jakis rekord ? Kilkanaście tematów o podobnych nazwach gdzie jest po kilka kilnanascie stron gdzie tu sens gdzie logika.

kolo_103

Tak to jest jak na forum nie ma moderacji. To nawet nie jest forum tylko tablice z komentarzami. Nikt tu nie sprząta, nie przeniesie postów do odpowiedniego wątku, nie usunie śmieci, nie ma komu pilnować co kto wrzuca i gdzie. I tak było zawsze, bo filmweb to jeden wielki burdel i można się z tym albo pogodzić, albo iść i czytać tylko newsy na naekranie pl i comicbook
A tak na marginesie, w tej chwili też robisz offtop w tym temacie. ;)

HiddenStone

No wiem że robie burdel ale chciałem zwrócić uwage na pewien problem. Za duzo jest postów o niczym, a za mało dyskusji na temat. Być moze chodzi o to by rozkrecać te tematy niewiem.

kolo_103

Chodzi o to, że ludzie chcą sobie pogadać. A to jest wątek na dyskusje i offtop:
"Analizujemy, plotkujemy, spekulujemy, i dyskutujemy na temat filmu Captain America: Civil War (i nie tylko)"

HiddenStone

Mało tutaj analiz jeszcze mniej spekulacji a dyskusja to poziom yyy gimnazjum mam nadzieje ze sie nie obrazisz jak tak to trudno.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Uważaj na słowa, z #TeamBucky nie wygrasz...

grubens997

Dobra już nie bede pisał, bo sam spamuje i syf robie. Jedyny pozytyw, że temat rozkreciłem muhahahaha.

kolo_103

Nie widzę w tym nic obraźliwego... To takie strasznie dziecinne, "jestem w liceum, więc nazwanie kogoś gimbusem jest takie obraźliwe". Będziesz w moim wieku to zrozumiesz, czemu mnie to bawi. ;)

HiddenStone

Nie napisałem, ze jesteście w gimnazjum tylko ze te posty są na takim poziomie i wcale sie tutaj nie próbuje wywyższać nie taki jest mój cel uwierz mi.

użytkownik usunięty
kolo_103

Tyle że wiele osób zna się tu od dawna i rozmowy schodzą na dalsze tematy. Powiedziałbym, że to normalne, i pracujemy nad własnym forum.
A jak ci się nie podoba, to sam wiesz, co możesz zrobić. Grubens to ładnie wytłumaczył.

Znacie sie z widzenia czy tylko z tego forum? Jak z widzenia to moze sie spotkajcie na jakies ploty w kawiarni. Albo wymniencie sie numerami gg i tam mozecie pisać do woli, bo tutaj syf niemiłosierny sie robi.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Te tematy zostały założone po to żeby pisać do woli

użytkownik usunięty
kolo_103

Jak pisałem, pracujemy nad własnym forum.
Poza tym jeśli nie możesz się przebić, to zawsze sam sobie możesz wyszukiwać z comicbook itp.
Poza tym ten temat to "Analizy i dyskusje", nie "Newsy i ciekawostki". Dyskutujemy tu o MCU i Civil War+analizujemy różne rzeczy na swój sposób.

Dajcie więcej lajków "Newsom i ciekawostkom" to jak będą na samej górze to nikt nie będzie wchodził tutaj i się dziwił, że to jest wątek oftopicowy.

użytkownik usunięty
HiddenStone

Ok, robi się xD

A czy minusowanie też tak działa? Bo moglibyśmy zminusować poprzednie vole, żeby trochę spadły i forum nie wyglądało jak jedno wielkie... volarium.

kolo_103

Przykro mi, ale to nie jest jakiś nasz obowiązek, żeby prowadzić stronę z samymi newsami i ciekawostkami, żeby każdy mógł sobie wejść i miał wszystko podane na tacy. Rozmawaimy tu i dyskutujmy, bo mamy na to ochotę i pisanie, że przez nas nie możesz czegoś znaleźć jest co najmniej dziwne, bo nikt nam tu nie płaci za prowadzenie biura informacji.

Aleksandra_Anastazja

Heh nie chodzi o to zeby ktoś płacił tylko żeby nie robił syfu to chyba nie jest problem nie do przejścia. Po za tym już za duzo tu tematów i nie da sie już tego sensownie posklejać. Oczywiscie nikomu nie zabronie pisania czego chce tylko przydał by sie jakiś umiar, bo jak chce dodać jakąs ciekawostke na temat filmu to temat znika w gąszczu postów i mało kto zwraca na niego uwage.

kolo_103

Nie zabronisz ludziom pisać jak mają ochotę powrzucać memy z Capem czy zgadywać co będzie w następnym trailerze. Dlatego powstał ten wątek, żeby robić w nim śmietnik i oftopować do woli zamiast zakładać pierdyliard bezsensownych tematów pod tytułem "hejka jak myślicie kiecy wyjdzie nowy trailer". Forum jest też beznadziejnie skonstruowane, nikt nie pilnuje porządku, (nawet gdyby było na samym forum CW 3 modów to mogliby tego nie ogarnąć), przeskakiwanie pomiędzy tematami jest męczące, posty są nie po kolei, powiadomienia ssą. Na normalnym forum byłby temat na newsy osobno, temat na analizy osobno i na oftop osobno. Ale tu tak się nie da, tego nie ogarniesz. :> Jestem sama modem na forum i burdel tutaj doprowadza mnie czasem do białej gorączki...

kolo_103

Chodzi mi o to, że jak kilka osób pisało, możesz wklejać linki do tego tematu bez offtopoów, a po drugie możesz wklejać tutaj, gwarantuję Ci, że jak będzie to ciekawe, nikt tego nie przeoczy. A pisanie, że mamy przestać między sobą rozmawiać i ograniczyć się do sztywnych komentarzy do oficjalnych informacji, jest po prostu, moim zdaniem, troszkę egoistyczne, na zasadzie "przez was, ja nie mogę się odnaleźć, przestańcie wszyscy rozmawiać, bo mnie to wkurza". Jak widać duża grupa osób lubi i ceni taką formę dyskusji i mini społeczności, jaką tu stworzyliśmy, więc prośba o zmienianie tego, bo Tobie się nie poodoba troszkę mnie dziwi. Bo w końcu chyba nie jesteś przywiązany łańcuchami do tego akurat tematu? ;)

Aleksandra_Anastazja

Mam propozycję. Jak będziecie zakładać Vol. 14 to dajcie w tytule, że to jest wątek na offtop. Żeby było wyraźnie wiadomo, że to nie jest temat na tylko merytoryczne dyskusje i wszelki spam i ploty są mile widziane.

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

I znowu piszesz sama do siebie... ;)
To ty zakładasz Vol. 14 xD

HiddenStone

Ok, bardzo dobry pomysł :) nie wiem z resztą, czy to nie Ty będziesz kolejna do zakładania :D

Aleksandra_Anastazja

Ja? Aha ok, nie miałam pojęcia :D No to dobrze się składa.

kolo_103

Jeżeli coś Ci nie pasuje to do widzenia. Cholera, koleś..Masz oznaczone jak byk tematy, to po kiego grzyba tu wchodzisz?!

Ivelise

yyy bo moge ? Po za tym zwracam tylko uwage na pewien problem.Tematy są źle oznaczone jak coś i niewiadomo gdzie sie udzielać. Tutaj udziela sie najwiecej osób, ale i przy okazji najwiecej jest spamu. Gdyby moderator tu zajrzał to wiekszośc postów by pousuwał taka prawda.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Moderator może usunąć post za niezgodność z regulaminem, a nie za niezgodność z tematem.

grubens997

Dlatego te forum wygląda jak wygląda

kolo_103

No to musisz to jakoś "wytrzymać", bowiem na razie, tak jak mówi KeMpEs, wciąż pracujemy nad własnym forum nt. MCU i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za niedługo stąd znikniemy i więcej naszych voli tu nie uświadczysz.

Pozdro. Bez odbioru.

Ivelise

Szczerze to ja trochę kola rozumiem, bo mnie denerwowało jak ktoś tu kiedyś wrzucał newsy o DC i dyskusje o Batmanach, bo mnie to w ogóle nie interesuje... powinno się o tym gadać na forum tych filmów a nie tutaj. Ale teraz już nie ma takich sytuacji, wszyscy się bardziej pilnują, żeby trzymać się CW.
Ale czemu kolo się dziwi, że w temacie specjalnie na plotki są plotki to tego nie rozumiem.

HiddenStone

Mnie także irytowało, kiedy niektóre osoby wrzucały tu linki nt. DC i Star Wars, bo to kompletnie nie miało związku z tematem, ale od jakiegoś czasu już to tutaj nie występuje. A on czepia się o nasze dyskusje i tego, że nie widzi linków do newsów, podczas gdy w temacie niżej ma wszystko podane na talerzu. To totalna abstrakcja. ://
Jednak trzeba coś działać z tym osobnym forum, bo niedługo nas tu zadźgają widłami. u__u

Ivelise

Mnie nie chodzi zebyscie stąd uciekali czy cos tylko o pisanie bardziej na temat bo skoro to "Analizy i dyskusje na temat filmu " a mamy tutaj spuszczanie sie na temat buckiego czy jakies takie rzeczy przez kilka stron to sorry. Po za tym wstawiłem tutaj ostatnio cos na temat filmu, ale przeszedł bez echa. Z kolei na temat buckiego albo jakies memy to duzo osób sie udziela to niewiem.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Jakbyś nie zauważył to Bucky jest jedną z głównych postaci z Civil War, więc nie rozumiem twojego oburzenia...

paula0fm

Heh no dobra chyba sie nie rozumiemy. To że bucky jest istotną postacią to wiem.

kolo_103

kolo, mówisz do fanki. Fangirls., rozumiesz. Tego nie ogarniesz, nie zatrzymasz. Możesz zignorować, zaakceptować albo uciekać. Nie ma innej opcji. Powtórzę jeszcze raz. To jest temat na spekulacje, ploty i głupoty, a nie na merytoryczną dyskusję, więc nie możesz wchodzić do lodziarni i dziwić się, że nie dostaniesz tam parówek.

HiddenStone

Skoro tak mówisz to nic tu po mnie.

kolo_103

Czyli rozumiem, że tak bardzo Cię irytuje, że to co wrzuciłeś nie zyskało uwagi? No przeptraszam, ale chyba pretensje o coś takiego kwalifikują się również pod, jak nas nazwałeś, "poziom gimnazjum".

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Nie zaistniał wcześniej zaistniał teraz. :)

paula0fm

No być moze i tak ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones