PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 534
oceny
7,5 10 1 182534
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Analizujemy, plotkujemy, spekulujemy, i dyskutujemy na temat filmu Captain America: Civil War (i nie tylko). Proszę o oznaczenie ostrzeżeniem ''Spoiler" linków z informacjami zdradzającymi fabułę. Zapraszam do kulturalnej dyskusji. :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Kylo Ren to taki Bucky, tylko że na odwrót :p
Prędzej Wanda albo Daisy na Rey.
Poe to taki Rogers prędzej :p

Fakt w koncu Finn(Falcon) i Poe(Steve) się przyjaźnią :-)

A BB-8? Spider-Man? Quicksilver? Jarvis? Vision?

użytkownik usunięty
LordVader345

Chyba nie ma tylu bohaterów w SW xD
Nat można podciągnąć pod Leię.
Starka pod takiego Hana Solo.
Quick...nie wiem.
Luke to może Bucky...nawet pisałem, że podobni są kiedyś...

grubens997

Ja? Ronanem?! Żartujesz !!! D:

Drax... Jego chyba nie da się porównać.

użytkownik usunięty

Humor z Nowej Nadziei? Tu ja się nie zgodzę. Na Strażnikach można się pośmiać, na SW już nie tak często.
Co do Antka też mam inne zdanie. Po obejrzeniu totalnego rozpier*olu w AoU i ciężkiego Zimowego Żołnierza Marvelowi przydał się taki lekki i przyjemny film. Nic mnie tam nie irytowało, Lily to niezła aktorka.
Postać Pyma pomimo tej sceny i tak jest najpoważniejsza z Ant-Mana. Podsumowując jest po prostu mentorem.

Fakt,Lily to niezła aktorka,ale Tauriel była wg mnie slaba ...


A może to Paxton jest najpoważniejszy?

użytkownik usunięty
LordVader345

Zależy pod jakim kątem się patrzy. Pod względem powagi to i Hope była poważna.

Tauriel była po prostu niepotrzebną postacią i tyle. Nic nie wniosła.

Nie, oba Robaczki są festiwalem humoru(Spidey i Antek) :P

użytkownik usunięty
paula0fm

http://www.facebook.com/1497954553860214/photos/a.1497963293859340.1073741828.14 97954553860214/1568285150160487/?type=3&theater


tylko nie mówcie mi że wam link nie działa. To jest info odnośnie trailera

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12742791_1568285150160 487_6190948089673814654_n.jpg?oh=095323e49fb14adcf2eae0b21fec2c0a&oe=576EC8DC

trailer jest zapowiedziany w dniach 25.02 - a 3 marca

wklejam wypowiedz gdyby link nie działał

"De acuerdo a las fechas inscritas, el tráiler de Civil War estaría dividido en 2... Ya que el 11.24 coincide con el primer avance que vimos el pasado 24 de noviembre...

De tal manera tendríamos avances los próximos 25 de febrero y 1 de Marzo...

Contengan los orgasmos..."

Ale skąd wiadomo, że to jakieś bardziej potwierdzone info? Ja również stawiam na finał Agentki Carter.

użytkownik usunięty
annalaura

to nie jest potwierdzone ale bardzo możliwe

użytkownik usunięty

Czyli forum pęknie :D

użytkownik usunięty

?

użytkownik usunięty

Chodzi mi o te daty. Skoro tyle zapełniliśmy stron/voli po spocie, to co dopiero trailer.

użytkownik usunięty

ano tak :)

W 2 godziny to zrobimy :D A ty będziesz miał zapewne 80 wypowiedzi

ocenił(a) film na 10

Jeśli to się potwierdzi to dostaniemy niezłą zwiastunową ofensywę Marvela. Spot na Superb Owl, zwiastun 2 sezonu Darka, okazjonalne spoty Agentów i Agentki, 2 zwiastun 2 sezonu Darka, 2 zwiastun Wojny Domowej - naaajs ;)

użytkownik usunięty
grubens997

oj tak :)

paula0fm

Viewers Were Confused After Watching Captain America: Civil War Test Screenings
http://epicstream.com/news/Viewers-Were-Confused-After-Watching-Captain-America- Civil-War-Test-Screenings

ocenił(a) film na 9
paula0fm

Hej wszystkim :) :) 3 dni mnie nie było. Ale się rozpisaliście! :)

thorin3

I to nawet bez żadnego nowego trailera ;)

thorin3

No :-)

użytkownik usunięty
LordVader345

pewnie jak będzie nowy trailer zapełnimy z 3-4 vole rozkładając go na cząsti i cząsteczki! :D

I na pierwiastki :P dobra,przesadziłem...

użytkownik usunięty
LordVader345

no i pierwastek trzeba wyliczyć ;D jak nam wyjdzie 25 to = 5 a jak wyjdzie 24 to będziemy musieli czynnik przed pierwiastkiem wyłączyć hehe :D

ocenił(a) film na 10

Pożyczymy strój od Anka i rozłożymy zwiastun na cząsteczki, atomy, kwanty czy co tam jest najmniejszego ;)

użytkownik usunięty
grubens997

haha dobre :) chyba tak zrobimy :)

grubens997

Żeby tylko nie zginąć w świecie Microverse :P

ocenił(a) film na 10
LordVader345

No tak, zapomniałem...
No to powiększymy zwiastun tym rzucanym dyskiem i wtedy rozłożymy go na ww. elementy ;)

użytkownik usunięty

Wyobraź sobie co będzie po premierze...masakra :D

O szlag, ja się wycofam przed premierą z forum, bo nie chcę nic a nic wiedzieć o filmie.

użytkownik usunięty
LordVader345

Ja dopóki nie obejrzę to również. Niemniej nie ma sensu zawieszać całego forum chyba. Bojący się spoilerów mogą nie wchodzić i tyle. Bo taki pomysł ktoś rzucił chyba.

Ja się boję tego natłoku myśli, opinii, emocji, wszystkiego po premierze! Nie opanujemy tego :D

użytkownik usunięty
annalaura

hehe no ja jak obserwowałem forum Star Wars FA to masakra, powiadomienie za powiadomieniem mi przychodziło że jest nowy temat, najlepsze jak mnie nie było ze 3 h a tu 100 powiadomień i nie wszystkie się mieściły ;D a było ciężko bo unikałem spoilerów

Ja tam ich nie czytałem :P Nie chciało mi się, a zapewne i tak połowa tych tematów z SW dotyczyła hejtów ...

użytkownik usunięty

wyobrażam sobie :) tak było na SW 18 grudnia ;D przez bite 2 tygodnie nie umiałem opanować moich powiadomień ;D

użytkownik usunięty

Ja tak mam, gdy wychodzą odcinki z Gry o Tron, bo tam obserwuję forum. Ale na SW nawet nie próbuję, bo widziałem, co tam się działo :D

użytkownik usunięty
paula0fm

Wgl vol się kończy xD serio, zapełniacie strony szybciej, niż ja trzeźwieję xD
I mam kolejne trudne pytanie. Mianowicie ewentualność śmierci Wandy. Kto miałby ją zabić? Vision? Crossbones?
I co obstawiacie-uśmiercą Rumlowa w CW, czy zostawią go na kolejne filmy?

ocenił(a) film na 10

Wandę jak już to tylko Vision, a co Tumlowa to nie wiem.

Ps. Uważajcie, żeby go dzisiaj nie zapełnić do końca, bo Hidden pewnie jutro następny założy. ;)

użytkownik usunięty
paula0fm

W sumie by nawet pasowało. Miałby jakieś wytłumaczenie, żeby spierniczać w kosmos.
Ale szczerze to Rumlow też mógłby ją zabić. Kulka ze snajperki chyba ją uśmierci, zwłaszcza z zaskoczenia.

ocenił(a) film na 10

Tylko czemu miałby ją zabijać spośród innych Avengerów do wyboru?

paula0fm

Dokładnie. Pierwsi w kolejce do odstrzału Rogers i Wilson. W sensie oczami Rumlowa, nie moimi...

użytkownik usunięty
paula0fm

Nie wiem, po prostu zastanawiam się, kto mógłby ją zabić, jeśli ma zginąć według doniesień. A z dwojga złego lepsze zabicie Wandy niż nikogo, idąc logiką Hydry.

Oby Wanda nie zginęła :'(

Crossbones zapewne znowu będzie ranny. Ale przeżyje.

paula0fm

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12783507_24733 8592265673_865021362_n.jpg?ig_cache_key=MTE5MjI3Mzg0NjAwNjA0Njk0MA%3D%3D.2

"He's not on anybody's team. It's my political mission to tame it and get it under control." - Chadwick Boseman

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Czy to Spider-Man z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów?
http://naekranie.pl/aktualnosci/czy-to-spider-man-z-kapitana-ameryki-wojny-bohat erow-778442

paula0fm

Hehe, na wizytówce są wszystkie moje ulubione postacie z MCU(Spidey i Pantera zapewne spodobają mi się) :D No,prawie wszystkie...

użytkownik usunięty
paula0fm

Bleh, wątpię, by tak wyglądał w CW. Albo będzie miał tą bluzę, albo dostanie zbroję od Starka.

paula0fm

Coś mi się nie wydaje. Poza tym na tym zdjęciu wygląda jak żywcem wyjęty z pierwszej lepszej grafiki z Google. Spider z MCU będzie prezentował się zapewne całkiem inaczej.

użytkownik usunięty
paula0fm

Nadrobiłem Agentkę Carter i czekam na finał, końcówka 9 odcinka miazga <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones