PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 398
ocen
7,5 10 1 182398
7,5 35
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu oraz innych produkcji Marvela.

Proszę o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi. Zapraszamy do rozmowy! :)

ocenił(a) film na 9
grubens997

Jak te vole szybko zlatują :)

grubens997

Dobra! Dajemy przed Vivil War jeszcze takixh 20!

ocenił(a) film na 9
grubens997

Dlaczego Bucky będzie kluczową postacią w Civil War? - 7 teorii.

http://whatculture.com/film/captain-america-civil-war-7-theories-on-how-bucky-wi ll-be-key.php

thorin3

Oj, zdecydowana większość tych teorii jest zbyt drastyczna dla mojego serca >.<

thorin3

Girls, nie czytajcie tego. Te teorie to zło... Tą z podwójnym agentem już obaliliśmy, ale im dalej tym jest gorzej. "...looking out for him one last time before dying in his arms." Nope, nope, nope...

HiddenStone

Ehh ja zobaczyłam tytuł i "wow, super, ciekawe co piszą". Po czym z każdą teorią coraz bardziej żałowałam, że to otworzyłam :")

HiddenStone

Ja ogarnęłam tylko tytuły tych jakże świetnych teorii i darowałam sobie szczegóły. :P

grubens997

Siema! Dziewczyny już wchodzą na temat! :D

ocenił(a) film na 10
grubens997

Vol. 4 oficjalnie zamknięty, zabieram sie za przygotowanie statystyk

grubens997

Jestem bardzo ciekawa tych statystyk :D

ocenił(a) film na 10
grubens997

Zanim ogarnęłam ostatni w tym roku odcinek Agentów SHIELD , tamten temat się skończył. ; )

ocenił(a) film na 10
paula0fm

I jak wrażenia po ostatnim odcinku ?

ocenił(a) film na 10
Mika1717

Liczyłam na trochę innego stwora z tej planety a nie jakąś substancję(?). Ale w sumie ona daje nieśmiertelność .

ocenił(a) film na 9
Mika1717

Mi tam się 2 ostatnie odcinki bardzo podobały, nie będę spojlerować, ale ci co oglądali wiedzą, że sporo się działo :)
P.S witam w nowym temacie :)

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Mi też się podobały 2 ostatnie odcinki . Ja najbardziej czekam na powiązania z CW :)

ocenił(a) film na 10
Mika1717

Też mnie ciekawi jak to zrobią. ; )

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Ja mam nadzieję , że nie będzie tak jak przy AoU kilku minut przed końcem coś powiedzieli i koniec ;)

ocenił(a) film na 9
grubens997

Zdjęcia z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów i klimatyczne grafiki :

http://naekranie.pl/aktualnosci/zdjecia-z-kapitana-ameryki-wojny-bohaterow-i-kli matyczne-grafiki-764416?gal-0-img=0

ocenił(a) film na 9
grubens997

Która postać dostanie najwięcej czasu na ekranie w Civil War? - Przewidywania :

http://whatculture.com/film/captain-america-civil-war-ranking-the-characters-by- screen-time.php

thorin3

Hmm, logiczniej by było gdyby jednak Bucky miał więcej czasu ekranowego niż IM, bo konflikt będziemy śledzić z punktu widzenia Capa i to bohaterów po tej stronie powinniśmy obserwować, więc raczej: 1. Cap 2/3. Bucky /Falcon 4.Iron Man 5. Black Widow i tak dalej...

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

W sumie wszystko zależy od tego w którym momencie filmu Bucky się pojawi, bo jestem pewna, że jak już wkroczy do akcji, do będzie kradł większość scen :)

Mrs_Syncretic

Szczerze?Myślałem że jesteś mężczyzną :D

Wybac

LordVader345

Wiesz, że Mrs znaczy Pani?

HiddenStone

Tak. Ale dopiero twraz to zobaczyłem

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Omg o.O Why x.x
To tak dla jasności, cześć, mam na imię Dominika i jestem kobietą, ile mam lat to już pisałam :D

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Witamy Dominiko! : D

Mrs_Syncretic

Ooo miło tak imiennie poznać :D

Aleksandra_Anastazja

Zrobiło się jak na grupie wsparcia dla anonimowych... marveloholików. :D

HiddenStone

Hahah miałam takie samo skojarzenie XD ale tak szczerze mówiac..trochę tak jest w tych naszych tematach XD

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

hahaha :D w sumie to nie mam się z czego śmiać bo jestem marveloholiczką, cóż nie mam siły z tym walczyć i nie chcę :D

thorin3

Co?! Generałna 7 miejscu?! A BarOn i Crossbones na 15?!

grubens997

Wiem, że wszyscy tęsknimy za Hayley i (m.in) jej dubsmashami, więc na pocieszenie wrzucam nowy post Sebastiana z instagrama (nie, ja też nie wiem co on brał XD)
http://www.instagram.com/p/_Hnjs0umo9/?taken-by=imsebastianstan

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

...........Że co?

* Chwila muszę dojść do siebie*

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

Namiary na jego dilera proszę :D

Mrs_Syncretic

Ja znam, ja znam! 32 Ave of the Americas, New York, NY 10013, United States

HiddenStone

Aż musiałam wygooglować co tam jest XD

Aleksandra_Anastazja

Znalazłaś? Na rogu 6th Ave i Walker St :D Hihihi!

HiddenStone

Hahah chyba tak XD ale czekaj, czemu akurat ten? :D

Aleksandra_Anastazja

Akurat ten adres pamiętałam tak z głowy, ale w pobliżu jest jeszcze kilka do których wiem, że chodzi ;P

HiddenStone

O kurczę, to możesz jechać do NYC i tam na niego czekać XD <a gdybym ja się wybierała, to zgłoszę się do Ciebie po adresy>.
Haha, w ogóle ta nasza konwersacja wygląda jakby mogła dotyczyć bardzo różnych, nieprzyzwoitych rzeczy XD

Aleksandra_Anastazja

Ehehe, faktycznie trochę podejrzanie to wygląda... Ze mnie taki stalker, ale przysięgam, że niegroźny i mam usprawiedliwienie: założyłam się ze znajomą, że znajdę gdzie mieszka w efekcie poznałam całą okolicę i miejsca w których bywa. xD
#justforscience

HiddenStone

O żesz, i jak, wygrałaś zakład? :D

Aleksandra_Anastazja

Tak. :> I dostałam paczkę orzeszków pistacjowych w nagrodę. Ale jakby co spoko, mnie zajęło mi to wiele godzin i adres nie jest dostępny tak po prostu w internecie, nie znają go nawet najbardziej wścibskie plotkary na Tumblrze, więc chłopak może na razie spać spokojnie, że mu jakieś psychofanki będą czatować pod drzwiami. (Niestety paparazzi chyba wiedzą na jakiej ulicy mieszka, bo często go tam łapią, no ale taka cena sławy...)

HiddenStone

No, no, to podziwiam Cię bardzo :D aż trudno mi sobie wyobrazić jak Ci się to udało XD
Haha, dobrze, że nie jest dostępny, bo jeszcze stosunek Seba wobec fanów(a raczej fanek) by się zmienił, a to by było nieciekawe.

Aleksandra_Anastazja

Polecam się :]

Też mam nadzieję, że się nie zmieni, jest naprawdę kochany dla fanów i na con'ach fanki dosłownie włażą mu na głowę a on to cierpliwie znosi. xD Byłaby wielka szkoda, gdyby się zraził i zniknął z mediów społecznościowych jak Atwell, albo zdystansował jak Hiddleston, w sumie po tym co przeszli to ich rozumiem, ale to i tak strata dla nas...

HiddenStone

Haha jak będę potrzebowała jakiś niezdobywalny adres to wiem to kogo się zwrócić :D
Właśnie nie wiem, czy w tym momencie istnieje ktoś tak cierpliwy i kochany wobec fanów jak Seb. <no dobra, pewnie gdzieś istnieje, ale ja nie znam>. Dlatego teraz tylko trzymam kciuki, żeby nikt nie przesadził z poziomem uwielbienia dla niego i nie doprowadził do jakiejś niebezpiecznej/ nieprzyjemnej sytuacji, po której Seb stałby się bardziej zdystansowany.
A właśnie, kogo jak nie Ciebie zapytać, o co chodzi z Hiddlestonem? Bo właśnie mam takie wrażenie ostatnio, że to nie jest już to samo co było między nim a fankami (do których również należę, żeby nie było wątpliwości ;) )

Aleksandra_Anastazja

Szczerze mówiąc ciężko powiedzieć co dokładnie miało wpływ... Chyba zaczęło się od kiedy grał "Coriolanusa". Moja znajoma była na sztuce i opowiadała, że pod Donmarem odchodziły sceny z piekła rodem, tłumy ludzi się tratowały żeby dostać autograf i selfie... Wychodzili przed "opadnięciem kurtyny" żeby stanąć już w kolejce pod backstage'm... Totalny brak kultury do ochrony i pracowników teatru... W końcu Tom przestał wychodzić po spektaklu w ogóle, ale i tak miał problemy z opuszczeniem teatru, bo ludzie wystawali pod tylnymi drzwiami. Na Twitterze kiedyś udzielał się często tak bardziej prywatnie i pisał z ludźmi na różne luźne tematy, może mu się to po prostu już znudziło, bo teraz wrzuca tylko rzeczy związane z pracą i akcjami charytatywnymi, a może ataki trolli i hejterów (naprawdę wulgarne i nieprzyjemne), go trochę zdystansowały... Wydaje mi się te, że jeszcze jakiś czas temu słowo "Hiddlestoner" kojarzyło się raczej pozytywnie, potem liczba fanów się zwiększyła i wszędzie trafiają się zgniłe jabłka w postaci psychofanek, które robią fandomowi złą sławę... Żeby nie było, nadal jest tak samo kulturalny i cierpliwy w stosunku do fanów, może po prostu ma ostatnio tak dużo pracy, że nie ma czasu wrzucać śmiesznych filmików czy odpisywać fankom co lubi jeść na śniadanie...
Bo po tym widać, że nic się nie zmienił ;) https://www.youtube.com/watch?v=ZoM4JRfFmbI

HiddenStone

O kurczę, nie miałam pojęcia, że tam się takie rzeczy wyprawiały o.O (no ja w Londynie na sztuce nie byłam, widziałam ją tylko u nas w kinie). Ale skoro tak, to faktycznie. Po pierwsze to totalny brak kultury, po drugie- jednak dosyć przerażająca i przytłaczająca sprawa. Nie dziwię się tak naprawdę , że przestał wychodzić. Z twitterem też właśnie zauważyłam, że ostatnio próżno szukać u niego prywatnych wpisów (śmieszna sprawa , bo Tom był osobą dla której założyłam moje konto na tt). Mam nadzieję, że Seb jeszcze wytrzyma i, że psychofankom nie uda się zmienić jego nastawienia...chociaż niestety na takie chyba nie ma sposobu, masz rację, trafią się w każdym fandomie.
Co do filmiku: to mi się śniło po nocach jak obejrzałam XD

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

co do filmiku: pozdro z podłogi :D :D

Mrs_Syncretic

No i tak z twojego pytania o namiary na dilera dyskusja zjechała do podłogi xD Mark Ruffalo musiał mieć ubaw z żartu o toi toiu, ale przynajmniej wyjaśniła się tajemnica gdzie był Loki w trakcie shawarmy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones