PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 599
ocen
7,5 10 1 182599
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

84 % na na portalu metacritic

"Zapomnijcie o Batman V Superman, tutaj dostajecie Ant-Man v Spider-Man, Hawkeye v Black Widow, Scarlet Witch v Vision, The Winter Soldier v Black Panther oraz Captain America v Iron Man." - Portal Empire

"Dawka emocji nie mogła być większa, wielka walka dostarcza w każdy możliwy sposób, a Tom Holland jako Spider-Man kradnie całe show. Najlepszy film Marvela." - Portal Gamesradar.

Zachwytów jak widać nie ma końca. Wszystko wskazuje na to, że dostaliśmy jeden z najlepszych filmów superhero w historii. Co mogę więcej dodać, Snyder partaczu ucz się jak się robi filmy !

miliard to kwestia tygodnia

ocenił(a) film na 5

przykro mi ale film jest słaby, nawet bardzo

użytkownik usunięty
behemoth2

A batman v superman zasłużył na 8/10?

ocenił(a) film na 5

heh no wiedziałem że ktos sie przyczepi tej oceny :) moze na 7/10 a jesli chodzi o Kapitana Amerykę to jestem świeżo po seansie i przykro mi to pisac bo było bardzo słabo. Przykro dlatego ze zarówno pierwsza jaki druga częśc to świetne filmy, teraz cos poszło nie tak

użytkownik usunięty
behemoth2

Nie tyle się czepiam, co po prostu jestem ciekaw kontrastu w odbiorze tych dwóch filmów- tym bardziej, że ten pierwszy ma masę błędów, które trudno wybaczyć już na poziomie fundamentalnym.



ocenił(a) film na 5

głównie siadła fabuła filmu która jest do niczego, łacznie z historia gościa który napuszcza bohaterów na siebie bo zabili mu rodzine wtf? sama bitwa...ehhh powiedziec że mało przekonywująca to tak jakby nic nie powiedzieć. Sama walka przeplatana żartami, docinkami sprawia że jest ona żenujaca. Praca kamery. Wszystkie walki zrobione w ten sposób ze nic nie widac, kamera lata we wszystkie strony, naprawde źle sie to oglada. Plusy. Black panther no i pajaczek

ocenił(a) film na 5

film jest słaby. pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones