PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752130}
6,5 39 150
ocen
6,5 10 1 39150
4,6 24
oceny krytyków
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

Radzę omijać szerokim łukiem. Kompletne nieporozumienie. Cały czas nudny brak jakiegokolwiek trzymania się kupy. Nie da się oglądać. Nawet starsze Panie na sali kinowej komentarze udzielały bardzo negatywne. To pierwszy film w historii na którym byłem w kinie i nie dotrwałem do końca ba przymuszaliśmy się razem z Żoną, szwagierką i szwagrem żeby dotrwać do połowy. Jak tylko opuściliśmy salę kinową za nami ruszyli kolejni. Po raz kolejny Polacy dali popis absurdalnie nudnego i kiczowatego kina. Tylko, że to już przeszło moje najśmielsze oczekiwania. I ładne kreacje oraz zdjęcia w żaden sposób nie są w stanie zmienić tej opinii.

ocenił(a) film na 8
grubber

Jestem bardzo zdziwiona tym co piszesz... Byliśmy z grupą znajomych (w wieku 25lat) wczoraj w kinie, było bardzo dużo ludzi w wieku średnim i seniorów. I wszyscy po ostatniej scenie byli wbici w fotele, każdy w przejmującej ciszy opuszczał salę kinową i dopiero po kilku minutach otrząsneliśmy się i zaczęliśmy rozmawiać - zresztą dzisiaj też każdy z nas nadal był pod wielkim wrażeniem i i w dyskusji każdy się zgodził że dawno tak dobrego historycznego, wstrząsającego, przejmującego filmu w polskim kinie nie było... Nie wiem od czego to zależy ale reakcje o których piszesz ni jak mają się do tego co odczułam ja, moi znajomi i reszta ludzi na seansie...

ocenił(a) film na 3
coco chanel

Dwa pokolenia mojej rodziny były na tym filmie i obydwa ledwo doczekały końca filmu. Gdzie reklamowane pejzaże? Czekaliśmy do końca, bo chyba nie chodziło o te trzy widoki wsi i dwa tej samej drogi w 2.5 h filmie? Gra aktorska? To film bez dubli! Wszystko z pierwszych, nieudanych ujęć. Główny bohater chyba miał udar i na nowo uczy się mówić, wymawiać pełne zdania. Fabuła? Niejasna, sztuczna. Po co w ogóle postać przyrodniego brata głównego bohatera? Połamać palce mógł ktoś inny. Gniot za niezłą kasę!

ocenił(a) film na 8
piotr1880

Nie mogę powiedzieć żesię zgadzam, aczkolwiek szanuję Twoją opinię. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones