PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465594}

Julie i Julia

Julie & Julia
6,8 82 929
ocen
6,8 10 1 82929
6,2 16
ocen krytyków
Julie i Julia
powrót do forum filmu Julie i Julia

Nie czytałam książki, ale film ma w sobie coś co mnie urzekło. Jego subtelność i klimat.
Muzyka tylko dodaje większego uroku filmowi.
Moim zdaniem jest wart obejrzenia.
Jestem miłośniczką gotowania i samej Juli Child. Z chęcią też przeczytała bym blog głównej
bohaterki/

Teraz mam zamiar wziąć się za książkę.

ocenił(a) film na 7
Individualiste

Mnie również urzekł ten film, być może dlatego ze również lubię gotować i oglądać programy kulinarne wybitnych kucharzy. Wciąż się uczę komponowania smaków i pod tym względem bardzo utożsamiam się z bohaterką. Smaczny film dla wielbicieli dobrej kuchni i Meryl Streep :D

Katalina130

Ja nie lubię gotować, nie umiem i już. ale film niesamowicie mi..... pasował :) Świetny. Pozytywny, optymistyczny, cudny. Świetnie zrobiony, no i... Meryl :-) Bardzo podobało mi się przedstawienie wielkiej prawdziwej miłości - u obu par zresztą. I film przypomina o fascynującej historii - w każdym wieku i w każdych okolicznościach można osiągnąć "sukces"- czyli szczęście. Julia Child zrobiła to 40-stce :-) Super film :-)

ocenił(a) film na 8
Individualiste

Przede wszystkim rewelacyjna Meryl Streep i przez nią ten film tak mi się spodobał. Do gotowania podchodzę obojętnie, ale film jest bardzo przyjemny w odbiorze :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones