PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465594}

Julie i Julia

Julie & Julia
6,8 82 929
ocen
6,8 10 1 82929
6,2 16
ocen krytyków
Julie i Julia
powrót do forum filmu Julie i Julia

Wielkie rozczarowanie!!!! Jeśli ktoś idąc do kina na ten film oczekuje salw śmiechu i dobrej rozrywki- będzie mocno rozczarowany. Film jest nudny i bez polotu!! Może i Meryl Streep dobrze zagrała,ale umówmy się- nie było to wyzwaniem i nie jest to jej najlepsza rola. Nuda,nuda i jeszcze raz nuda - film o niczym a liczyliśmy na ciekawą komedię

czarna_olffka

Haha prosze najpierw nauczyc sie czytac ze zrozumieniem! Julie&Julia to film biograficzny, dramat 'i' komedia! To nie Jas Fasola, pomylila Pani seanse, przykro mi...

xJuliettx

Tak się składa,że nastawiłam się na film ciekawy z pomysłem i z humorem. Nie warto poświęcać nawet 10 minut na obejrzenie tej ekranizacji- zazwyczaj filmy biograficzne są interesujące- ten faktycznie się wyróżnił - NUDĄ - nawet jedzenie nie było w stanie uatrakcyjnić filmu. Owszem w jakiś sposób Meryl Streep była urocza,ale umówmy się- nie był to szczyt jej możliwości . A w kwestii Jasia Fasoli - proszę mi uwierzyć,że przynajmniej ten film spełnia oczekiwania potencjalnego widza,gdyż śmieje się on w trakcie filmu- ta biografia nie była interesująca ale faktycznie - był to swoisty DRAMAT.

czarna_olffka

Mysle ze aby zrozumiec film trzeba jeszze cokolwiek wiedziec o osobie ktorej biografia jest tu poniekad pokazana, Pani niezadowolenie i niezrozumienie wynika z niewiedzy... Typowej dla Europejczykow nieznajacych postaci jaka byla Julia Child. Czasami trzeba zaglebic sie w historie bo nie wszytskie filmy sa tak banalne jak przykladowy Jas Fasola... To inna polka..

xJuliettx

Widzę,że komuś zabrakło argumentów i kopiuje posty. Film jest kwestią gustu - fani komedii oraz filmów biograficznych mogą być rozczarowani. Szkoda,że nie widział(a) Pan/Pani ciekawszych filmów w karierze Meryl i zadowala się taką słabizną.Pozdrawiam i polecam inne filmy

czarna_olffka

Chyba sie cos Pani pomylilo... Nikt nie kopiuje postow, tzn jest tu kilku takich inteligentow ktorzy to robia, ale osobiscie sobie to wypraszam!
Pozatym to widzialam wszytskie filmy Meryl - WSZYTSKIE, wiec nie ma Pani pojecia o czym mowi. Dla mnie film jest bardzo dobry, historia niebanalna i dobrze zagrana, co jeszcze mozna powiedziec. Pania pewnie zadawalaja inne filmy, no coz rzecz gustu, ale ja nie zamierzam nikogo uswiadamiac.

ocenił(a) film na 10
czarna_olffka

I po co tyle jadu... A ja byłam, nie nastawiałam się na nic, po prostu poszłam na film z Meryl i tyle. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, może nie jest to dzieło wybitne, ale czyż miało takie być... Fil jest lekki, przyjemny, a Meryl rekompensuje wszystko:) Obejrzałam z przyjemnością, rozluźniłam się, nie musiałam myśleć, zastanawiać się, mogłam tylko skupić się na oglądaniu wyśmienitej Meryl Streep. A jeśli ktoś uważa, że ten film był nudny i o niczym, ma do tego prawo. Widać potrafi kręcić lepsze filmy, które stanowią arcydzieła kinematografii światowej:)Ja na nic nie liczyłam, więc nie jestem rozczarowana:) Meryl jak zwykle pokazała klasę, a jeśli ktoś uważa, że rola, która grała, nie była wielkim wyzwaniem, pewnie sam zagrał by ją lepiej i stworzył wybitniejszą kreację aktorską w "Julia&Julia":) Pozdrawiam:)

czarna_olffka

A mi tam się film podobał.

ocenił(a) film na 10
czarna_olffka

A mnie "Jaś Fasola" w ogóle nie śmieszy, choć uwielbiam angielskie poczucie humoru. Sorry to tylko taka malutka dygresja:) Chyba sobie po raz kolejny pójdę na "Julia&Julia" nie ma to jak Meryl Streep na jesienne smuteczki:)

ocenił(a) film na 10
anialek36

Ja pewnie już nie. Nie lubię oglądać to co już raz zobaczyłem, za to dobrą książkę przeczytać-zawsze . Dzisiaj wprowadziłem do kuchni troszkę więcej masła ;). A, że na obiad miałem zupkę cebulową to i cebulkę pokroiłem. Pewnie nie tak szybko jak Meryl,ale ... . Jutro piekę mięsko . Wiem, wiem ma być dobrze wysuszone, by było rumiane.A już samo nadziewanie drobiu, to mistrzostwo świata, któremu pewnie nie dorównam ;(. Przecież nie poszedłem tam tylko po to by się pośmiać :) . Pozdrawiam Wszystkich dyskutantów:).

ocenił(a) film na 10
czarna_olffka

Ja masła używam od lat, znajomy sam wytwarza, na wsi mieszka, ma gospodarstwo:) Więc mam masło pierwsza klasa, a cebuli tak kroić niestety nie potrafię jak Meryl w filmie, no cóż... Ćwiczę, a ćwiczenie czyni mistrza:) Ale za to jajka w koszulkach robię od jakiegoś czasu, przepyszne:) Polecam:) Pozdrawiam fanów Meryl i dobrej kuchni:)

anialek36

Bardzo podoba mi się Państwa nastawienie -fajnie,że ktoś potrafi zacięcie bronić pozytywnej strony filmu,zatem faktycznie -jad zamieniam na masło ;) i przyznaję- film gniotem nie jest i faktycznie miał ciekawe i zabawne momenty,ale wybitny nie był i raczej go nie polecę innym, A Marylka ratowała obraz - tak czy siak miło się na nią patrzy :) Pozdrawiam i czekam na ciekawsze filmy z tą aktorką :)

ocenił(a) film na 8
czarna_olffka

Niezłe forum się tutaj zrobiło... Jestem absolutnym fanem Meryl Streep i widziałem całkiem sporo filmów z jej udziałem (ciągle nadrabiam zaległości) a o filmie Julie&Julia trzeba powiedzieć tyle - film biograficzny z gwiazdą Streep skierowany dla mass... nie mogło z tego wyjść kino porywające, zaskakujące, śmieszne - od taka produkcja, stroniąca od przepychu jedzenia na ekranie typu "Czekolada" z Deepem i zaskakującymi zwrotami akcji, które podsyciłyby polot filmu. Nudny? Zależy z jakim nastawieniem szło się do kina - śmieszne, podrasowane zwiastuny także nadały inny wydźwięk "Julie&Julia". Kondycja Meryl Streep? Oczywiście jest to najlepsza aktorka w historii kina wczoraj, dziś i jutro, lecz trzeba przyznać, że nie porwała widza swoją kreacja ale... była i tak fantastyczna - optymizm zalał salę kinową po same brzegi? Ktoś popiera??

ocenił(a) film na 9
tomaszdarwin

ja popieram! :) poszłam do kina w strasznie złym humorze, a wyszłam z
uśmiechem od ucha do ucha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones