PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465594}

Julie i Julia

Julie & Julia
6,8 82 929
ocen
6,8 10 1 82929
6,2 16
ocen krytyków
Julie i Julia
powrót do forum filmu Julie i Julia

8/10

ocenił(a) film na 7

Strasznie nie podoba mi sie akcent i charakter Meryl Streep w tym filmie, ale za to Amy Adams nadrabia słabą grę Meryl

ocenił(a) film na 5
Mrs_Metalowa

Słabą grę Meryl??

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Właśnie: Słabą grę Meryl??

ocenił(a) film na 7
ImieNaH

nie twierdzę że Amy Adams jest lepszą aktorką, bo to by było śmieszne ale w tym filmie śmiem twierdzić że Meryl się nie popisała choć chyba to nie jej wina tylko scenarzysty który nadał bohaterce charakter

ocenił(a) film na 9
Mrs_Metalowa

Oj, oj, marsz obejrzeć film jeszcze raz:)

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

chyba na odwrót

ocenił(a) film na 8
Mrs_Metalowa

Uwielbiam wpisy osób nie mających pojęcia o czym piszą...Julia Child to przecież postać autentyczna i to m.in. na zapisach jej programu wzorowała się Streep. Teraz Meryl grała Margaret Thatcher i co nie będzie podobał ci się jej brytyjski akcent???

ocenił(a) film na 8
siLk_2

Dziwny jest ten swiat ,a film jest superowy.

Zapraszam na mojego bloga kulinarnego :P www.kromcio.blogspot.com

Mrs_Metalowa

Mi się film osobiście nie spodobał, ale obejrzałam go tylko ze względu na Meryl, która tak ja zwykle zagrała znakomicie.

Słaba gra Meryl - próbuje to sobie jakoś poukładać.
Jak w ogóle mogły paść takie słowa? Szok.

ocenił(a) film na 8
MonikaX_filmweb

Dokładnie to są zwykle herezje, nauczcie się oglądać, wczuwać, porównywać ale nie piszcie głupot.!

Mrs_Metalowa

To nie jest słaba gra, po prostu Julia Child miała dokładnie taki styl bycia i taki akcent... Meryl pokazała to znakomicie.

ocenił(a) film na 6
Mrs_Metalowa

Meryl na pewno słabo nie gra,jednak strasznie irytowała mnie postać Julii Child. Tak,wiem,Meryl świetnie się w nią wcieliła,ale bez przesady,za każdym razem,kiedy ekscytowała się czymś tym piskliwym głosem miałam ochotę przełączyć.

ocenił(a) film na 8
hayley11000

To mogłaś to zrobić od razu...a nie się zmuszać, totalnie bez sensu.

ocenił(a) film na 6
kacper456

wyraziłam tylko swoje zdanie, chyba po to jest forum? jeśli nie, to proszę,oświeć mnie!

hayley11000

Mi się tam Amy Adams bardziej podobała, niby obie były takie zagubione, ale po postaci Julii Child nie było tego widać. Amy za to świetnie pokazała emocje, jakie jej podczas tego wyzwania towarzyszyły, ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
hayley11000

Tak te fora są po to żeby każdy mógł coś napisać i się z tego cieszyć...no napisałaś swoje ZDANIE jakże pomocne, ale czy odniosłem się do tego czy powinnaś w ogóle pisać i wyrażać zdanie? pisz rozsądnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones