PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451428}
5,3 19 620
ocen
5,3 10 1 19620
3,0 3
oceny krytyków
Jonah Hex
powrót do forum filmu Jonah Hex

Oryginału nie znam, nie lubię filmów na podstawie komiksów, więc mi się średnio podobał. Historia mocno nijaka, facet żądny zemsty był już parokrotnie również w westernach, więc liczyłem na to, że chociaż rozwiązania fabularne będą ciekawe lub chociaż dostarczały nieco rozrywki, a tego tu nie ma. Twórcy nie postanowili także na brnięcie w klimat Dziwnego Zachodu, z którego niewątpliwie czerpali. Do obejrzenia i zapomnienia.

4/10

ocenił(a) film na 3
oiskaras

Jesteś pewnie ignorantem i nie czytałeś nigdy komiksów a się wypowiadasz na ich temat. Sam film gwałci postać Hexa i to dość brutalnie ;)

saitek

NAWET JOHNN M ,I SLICZNA MEGAN NIE URATOWALI FILMY PRZED MOJĄ OCENĄ 2/10
FILM TEN TO GWAŁCI KLASYKĘ GATUNKU WESTERNU

ocenił(a) film na 3
janek2610

Megan to nie aktorka, więc Twoje ratowanie pewnie polega na ochronie dupą... Do tego żaden to western, bo jest na komiksie, co robi z Ciebie ignoranckiego klauna...

oczywazki

nie napisałem o megan ze jest aktorką ale potwierdzam fakt że niestety niektórzy potrząc na obsade potrza na urode niz na talent , ale najfajniej jest jak osoba posiada to i to . a w gatunku pisze wyraźnie western. Pozatym klałnów lepiej sie oglada niz takie filmy. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones