PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847549}
7,5 58 908
ocen
7,5 10 1 58908
5,1 28
ocen krytyków
Johnny
powrót do forum filmu Johnny

W sumie niezły,ale myślałem,że to będzie coś innego i ciekawszego.Film nie jest ani tak świetny jak tu piszą użytkownicy forum,ani nie jest tak słaby jak opisują go "eksperci".Ten obraz jest bardziej o przemianie małomiasteczkowego złodziejaszka,niż o samym księdzu Kaczkowskim.Największym atutem tego filmu jest bez wątpienia Ogrodnik w świetnej głównej roli .Na plus również kilka scen kiedy można się wzruszyć.Na minus - szkoda że akcja filmu obejmuje już tylko ostatnie chwile życia księdza,oraz bardzo słaby i nie przekonywujący wątek miłosny tego złodziejaszka.Film an pewno warty zobaczenia,ale poza rolą Ogrodnika raczej nie zapisze się na dłużej w mojej pamięci.

kleju30

o kurka wodna - ale trafny komentarz! Naprawde wszystko jest opisane dokladnie tak, jak ja to odebralem.
Przy czym, podwojnie podkresle geniusz Ogronika. Emocjonalne sceny w jego wykonaniu to po prostu bajka. Mam przez to bardzo mieszane uczucia co do filmu; z jednej strony slabiutki, z drugiej strony ma naprawde mocne momenty. Hmm. Chyba jednak bym polecil obejrzec, ale nie gwarantuje, ze kazdy zakocha sie w Ogrodniku. Dla mnie rola 10/10, celowo przerysowana. Majstersztyk

ocenił(a) film na 5
kleju30

W sedno,mam identyczne odczucia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones