PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580478}

Johnny English Reaktywacja

Johnny English Reborn
6,4 60 287
ocen
6,4 10 1 60287
5,0 10
ocen krytyków
Johnny English Reaktywacja
powrót do forum filmu Johnny English Reaktywacja

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Do tej pory myślałem że oceny na filmwebie świadczą o tym czy film jest dobry, a filmy z oceną poniżej 7 są do bani. Już nigdy nie będę się tym sugerować. Film bym świetny i wszyscy którzy ze mną oglądali twierdzą tak samo. Wy chyba macie po 60lat że tak poniżacie filmy (i nie mówię tutaj tylko o tym). To że film nie ma takiego budżetu jak te z top100, to nie znaczy że od razu jest do bani. Film ten jest jedną ze śmieszniejszych komedii jakie oglądałem. Fakt, że należy on do komedii z "głupim humorem", który nie wszystkich śmieszy, ale takie rzeczy są do przewidzenia i pisanie tekstów typu straciłem pieniądze za kino, jest trochę nie na miejscu. Jak się komuś nie podobała pierwsza część to nie wiem po co ogląda drugą, pewnie po to żeby potem napisać że film to kicha, mimo że już to wiedział wcześniej. Szkoda że taki dobry portal jakim jest filmweb, ogarnęło wielu "krytyków filmowych" którzy wiedzą jaki będzie film jeszcze przed jego premierą...

ranger19

No ja broniłem Reaktywacji bo mocno w nią wierzyłem, lecz po obejrzeniu lekko się zawiodłem, moim zdaniem pierwsza część zdecydowanie lepsza, ale i tak bardzo dobrze widzieć Rowana Atkinsona znowu w akcji:) mam nadzieje na kolejne filmy z jego udziałem.

ranger19

zgadzam sie z toba w 300% wiekszosc nie oglada tylko sugeruje sie ocena innych i dlatego tak zanizaja albo powinni ogladac kreskowki

ocenił(a) film na 8
ranger19

również oglądałem ten film i tez potwierdzam że część 1 była lepsza. W 1 częsci Rowan Atkinson zagrał oryginalnie , aktor ten zawsze kojarzy mi się z Jasiem Fasolą , lubię jego wybryki i głupoty które mnie rozśmieszają, w 2 częsci Johnny zachowuje się prawie jak James Bond prawdziwy gentlemen. Ale mimo wszystko uwielbiam filmy z tym aktorem obojętnie jakie wyjdą i ocena trochę niska , stanowczo 8 za sporą dawke akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones