PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 347
ocen
6,4 10 1 117347
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

Nie wiem dlaczego, ale ten główny aktor zupełnie mi przypomina Jude'a Lawa, szczególnie
z "Bliżej". No, może poza włosami :-).

ocenił(a) film na 7
mawey

Może po prostu dlatego, że są do siebie podobni heh

ocenił(a) film na 3
MartiniKS

Pal licho z aktorem....Oglądając zwiastun, jakoś dziwnie mi się skojarzył ze Zmierzchem. I to mnie bardzo niepokoi. Mam nadzieję, że ten obraz okaże się lepszy. A sam aktor na szczęście nie sprawia wrażeni takiego sztywniaka, z dwoma minami na krzyż, jak Pattinson. I zdecydowanie nie jest podobny do Jude'a Law. Przede wszystkim, nie jest tak przystojny, jak on.

xena_4

Oglądając zwaistun w TV również odniosłam takie wrażenie. Specjalnie weszłam na filmweb żeby się przekonać czy to na pewno on ;) Teraz widzę, że byłam w błędzie ;)

użytkownik usunięty
xena_4

Skojarzenia do zmierzchu są jak najbardziej trafne, bo nawet sam film jest reklamowany jako konkurencja zmierzchu...

Po obejrzeniu zwiastuna "Jestem numerem 4" wydaje mi się , że ten film nie jest w stanie w żaden sposób zagrozić "Zmierzchowi" . Film z Pettyferem jest mało ambitnym filmem napakowanym do bólu efektami specjalnymi z bardzo źle grającym głównym aktorem.

Euhenia_filmweb

No tak, bo "Zmierzch" jest ambitnym filmem ze wspaniale grającym głównym aktorem ;)

Euhenia_filmweb

Wow, i to wszystko na podstawie trailera wywnioskowałaś? A co do "Zmierzchu" to tego gniota pominę milczeniem.

BananUst

ten film to będzie taki zwykły odmóżdżacz, żeby posiedzieć w kinie kilkadziesiąt minutek :) nie wymagajcie od niego niewiadomo czego ;)

a ta aktorka co grała główną rolę w "zmierzchu" ( nawet nie pamiętam jak się nazywa ) to po prostu zniszczyła moje wyobrazenie o dobrym graniu roli ;P tak sztucznie zagrała, te wyciskane emocje.. miałem ochotę popełnić samobójstwo po obejrzeniu jej gry ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones