PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 914
ocen
7,0 10 1 212914
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

Nie wiem, może to tylko moje zdanie ale uważam, że ten film a Bruce są zajebiście
podobne pod względem scenariusza. Tutaj mamy kolesia, któremu życie przemija, ogólnie
cienko mu to idzie wszystko, w Brucie to samo, tu i tu bohater przeżywa nagłej odmiany po
której jego życie odwraca się o 360 stopni, tu i tu jest motyw kobiety, z którą wszystko się
spierdoli a na końcu filmu się godzą. Moim zdaniem podobne.

ocenił(a) film na 6
kubafilmoogladacz

Dodaj do tego "Kłamca kłamca" i mamy trylogię :P

użytkownik usunięty
aqu32

"Kłamca kłamca" ma jeszcze więcej wspólnego z "Jestem na tak". Mianowicie w obu obrazach Carrey jest zmuszony do zmiany swojego życia na skutek mówienia prawdy/mówienia "tak", co doprowadza do licznych komicznych sytuacji.

ocenił(a) film na 6

Pod względem fabuły są rzeczywiście podobne, ale wg mnie oba filmy różni sprawa kluczowa dla komedii, mianowicie "Kłamca kłamca" naprawdę mnie mocno rozbawił i był pełen komicznych sytuacji, których niestety w "Yes man" było mało, a gagi stały na niższym poziomie :(

użytkownik usunięty
aqu32

Ja miałem na odwót. "Kłamca, kłamca" mocno mnie irytował przez tego bahora, który wprowadzał jakieśtam wartości do tego filmu. Z jednej strony pikantny dowcip, z drugiej ten ckliwy wątek relacji ojciec-syn, wepchnięty tak, by można było nazwać film familijnym. "Jestem na tak" z pewnością jest prymitywniejszą komedią, ale na niej zdecydowanie lepiej się bawiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones