PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 432
oceny
7,2 10 1 86432
7,2 32
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

Bardzo dobra ekranizacja historii Wampira z Zagłębia. Powiem szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona do tego filmu, gdyż ta historia jest mi dobrze znana z opowiadać i innych filmów, jednak to co zobaczyłam zupełnie zmieniło moje patrzenie na tą sprawę. Na początku może i film był nieco nudny, jednak z czasem nabrał tempa, a sama końcówka tak mnie zszokowala, że jeszcze po wyjściu z seansu nie mogłam się otrząsnąć, mimo, że doskonale widziałam, jak cała sytuacja się zakończy... Dla tych, którzy niewiele wiedzieli bądź nic nie wiedzieli na temat tej historii był to nie lada szok, co potwierdziły miny moich znajomych, z którymi obejrzałam ten film. Tak tragiczna historia rozegrała się naprawdę i pociągnęła za sobą falę nienawiści do rodziny i człowieka, który był niewinny... Niestety, tamte czasy nie należą do najjaśniejszych w naszej historii, a sprawa Wampira z Zagłębia jest świetnym przykładem tego, że nie liczy się człowiek, a 100% skuteczność organów ścigania...

ocenił(a) film na 8
IssaBella

Jest jedno ale...
my nie wiemy czy on był niewinny. Scenariusz został napisany tak, byśmy w to wierzyli, ale jak było naprawdę tego nie wiemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones