PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486005}

Jestem miłością

Io sono l'amore
6,8 15 tys. ocen
6,8 10 1 15246
6,3 21 krytyków
Jestem miłością
powrót do forum filmu Jestem miłością

Co tu dużo gadać! Polecam! Swietne zdjecia, dobre tło muzyczne i kapitalna gra aktorska - sporo emocji, bardzo fajnie oddany klimat Włoskiej famili. Dla osob, które lubią akcję i typowe kino hollywoodzkie stanowczo odradzam! Jest to dramat pełną gębą, z elementami romansu, tragedii osobistej, rozterek itp itd... Doprawdy - wystarczy obejrzec trailer zeby wiedziec na co sie zanosi.

ocenił(a) film na 10
qzka

W ostatnich latach jest to bez wątpienia najlepszy film jaki został nakręcony. Szkoda qzka , że tylko 9/10, uważam,że temu arcydziełu należy się maksymalna punktacja w skali 10/10. Jest to kino europejskie w najwyższej formie. Pozdrawiam

qzka

wszyscy gadają o wloskim klimacie czy "klimacie włoskiej familii". Może mi ktoś z was powie kto zna prawdziwy klimat włoch/włoskiej familii? Jedna na 100, 200 osób? Głupoty ludzie piszecie.

_Tymon_

(ja tego nie napisałam) myślę, że chodzi o stereotypowy bądź po prostu utarty wzorzec żeby nie brzmiało pejoratywnie : ) takiej włoskiej rodziny. wszyscy ' wiedzą' że Włosi są głośni, mają duże poczucie humoru, najważniejsza jest dla nich rodzina i wspólny posiłek. Ja byłam wiele razy we Włoszech, znam osobiście jedną 'włoską familię' bo pochodzi z niej mój były chłopak. O ile wiadomo że każda rodzina czy włoska czy nie włoska jest inna i niepowtarzalna to stereotyp ten jest dosyć zgodny z prawdą. I myślę że nie trzeba się czepiać, pewnie większość komentujących była na południu Europy, a tam ludzie mają po prostu inne priorytety, jeżdżą rozgraconymi autami a niedzielne obiady jedzą w towarzystwie rodziny i znajomych.

ocenił(a) film na 9
qzka

lekkość bytu, subtelność, delikatność, namiętność i pasja - cudo

ocenił(a) film na 8
Caravan_Girl

owszem, owszem :)