PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 990
ocen
6,2 10 1 81990
4,7 9
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj
ocenił(a) film na 7
jasminda

Nie wszyscy oglądają filmy w kinie. A skoro była już światowa premiera, to nie trudno znaleźć w necie kopię.

ocenił(a) film na 2
Martinezzz

Pokazy przedpremierowe były już w miniony weekend.

ocenił(a) film na 6
jasminda

mieszkajac np w USA wyprzedzasz polskie premiery o pare miesiecy i stad te glos.y. proste.

ocenił(a) film na 6
jasminda

haha to nic! sa w bazie serwisu filmy, o których istnieniu nie wiedzą jeszcze producenci u już mają mnóstwo głosów "chcę zobaczyć" - chociaż to zrozumiałe... jako przykład: 3. część nocnego patrolu :D
swoją drogą, dobrana gwiazdorka obsada zapewni boxoffice chociaż film nie jest specjalnie wybitny, jakie to proste... z drugiej strony nie miło nam zobaczyć na raz Julię sławną Brokovich, Javiera znad morza i innych? cudnie!

ocenił(a) film na 7
jasminda

Bardzo często się zdarza tak, że filmy pojawiają się w necie przed premierą. np Vicki Christina Barcelona widziałam pół roku przed premierą w Polsce... nie wiem na jakiej zasadzie to działa :)

ocenił(a) film na 4
jasminda

ja np. mieszkam w Toronto i ten film wszedl tu na ekrany ponad miesiac temu, nie wszyscy użytkownicy filmweb mieszkają w Polsce !

ocenił(a) film na 1
jasminda

a ja byłam wczoraj na przed premierowym pokazie. zagadka wyjaśniona?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones