PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850377}

Jeden gniewny człowiek

Wrath of Man
7,0 36 822
oceny
7,0 10 1 36822
6,8 24
oceny krytyków
Jeden gniewny człowiek
powrót do forum filmu Jeden gniewny człowiek

Zastanawiałem się chwilę czy dać ocenę 5 czy jednak 6 ale po przemyśleniu ocena 6 będzie jednak bardziej sprawiedliwa, ogólnie film ogląda się fajnie, dobrze zagrany z fajną muzyką i klimatem oczywiście jest parę rzeczy których można by się czepiać i które w mojej ocenie obniżają trochę ogólną ocenę , mam tu na myśli parę absurdów lub jak kto woli naciąganych scen co nie zmienia faktu że jest to głownie rozrywka i w takim celu powstał ten film w końcu to kino akcji i nie ma się co aż tak bardzo napinać bo w zasadzie żaden film w tym gatunku nie jest pozbawiony mniejszych lub większych absurdów a tutaj i tak nie ma ich tak dużo ( trochę denerwuje końcówka, zostaje ciężko ranny a nawet można by pomyśleć że nie żyje by za chwilę zjawia się jak gdyby nigdy nic, oczywiście można to tłumaczyć że miał opancerzenie i tylko udawał martwego ale tak na logikę kto strzela w opancerzenie gdy głowa odkryta i takich scen jeszcze parę można by wymienić ale
podsumowując jak ktoś lubi takie kino to raczej nie powinien jakoś bardzo narzekać, oczywiście nie jest to jakieś arcydzieło jak niektórzy piszą ale zobaczyć śmiało można, w każdym razie ja się nie nudziłem a to chyba najważniejsze w takich filmach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones