PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 159
ocen
7,5 10 1 169159
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Hej

ocenił(a) film na 10

Znacie jakieś inne dobre filmy o podobnej tematyce? Również wzruszające:)

ocenił(a) film na 9
karolcia1623

Keith, Waiting for forever, The Lucky One, The Last Song, Dear John, The Vow jak dla mnie z tego gatunku to te filmy były równie dobre i gorąco je polecam !! ;)

ocenił(a) film na 10
Kaskaaao3

Dziękuję za odpowiedź:) Ogladałam już The Lucky One, The Last Song, Dear John i oczywiście płakałam:P Muszę oberzeć resztę z wymieionych:) Pozdrawiam:)

karolcia1623

Polecam Wicker Park,Eternal Sunshine of the Spotless Mind oraz Candy. Bardzo się podobały również mojemu mężczyźnie :)

ocenił(a) film na 5
karolcia1623

A Little Bit of Heaven z Kate Hudson. Moim zdaniem świetne:) Pozdrawiam:D

ocenił(a) film na 10
karolcia1623

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi:)

karolcia1623

moulin rouge

ocenił(a) film na 8
karolcia1623

"zupełnie jak miłość"

ocenił(a) film na 9
karolcia1623

"Anna i Król", oraz w szczególności polecam "Pamiętnik"

ocenił(a) film na 10
karolcia1623

Moje ulubione to : oczywiście one day, pamiętnik, remember me, keith, zakochana Jane, jane eyre, P.S kocham cię, Księżna, Pokuta, Duma i uprzedzenie, niebezpieczna metoda, czekając na wieczność, titanic(pewnie oglądałaś), list w butelce, Forrest Gump(to jest film o chorym psychicznie mężczyźnie, może oglądałaś), o i jeszcze woda dla słoni bardzo mi się podobała.
P.s w kinach leci jeszcze Anna Karenina, polecam .

ocenił(a) film na 8
Anka11111

"Forrest Gump(to jest film o chorym psychicznie mężczyźnie, może oglądałaś)" - że co?

ocenił(a) film na 10
zinfandel

No nie wiem jak to powiedzieć, był chory . Nie był normalny, no .

ocenił(a) film na 10
Anka11111

Aha i ja tu tylko podaję tytuły i czasem o czym według mnie jest film, więc nie musisz mnie krytykować i robić ze mnie idioty...

karolcia1623

Dom nad jeziorem- Lake house z Keanu Reeves i Sandra Bullock

Veronique_2

i kiedys w tv oglądałam jakiś co dziewczyna i chłopak spotykaja sie przypadkiem, ale nie wiem jaki tytuł...

ocenił(a) film na 8
karolcia1623

"Przed wschodem słońca", "Przed zachodem słońca"

karolcia1623

Dwa filmy z Sarą Polly: http://www.filmweb.pl/Zycie.Ukryte.W.Slowach oraz http://www.filmweb.pl/Moje.Zycie.Beze.Mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones