PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,4 236 009
ocen
7,4 10 1 236009
7,2 33
oceny krytyków
Jeździec bez głowy
powrót do forum filmu Jeździec bez głowy

Pomocy!!

ocenił(a) film na 10

witam, potrzebuję pilnie pomocy, odnośnie czarnych charakterów ;p moja praca maturalna bd
dotyczyć właśnie ich i szukam jakiś złych postaci( najlepiej bardzo złych), raczej inteligentnych
choć szaleni mogą być też;D najlepiej jak były by to postacie kobiece bo facetów jest od
zarombania. Jak macie jakieś propozycje to bd bardzo wdzięczny ;D

ocenił(a) film na 7
lovemylove

Pierwsze co przychodzi mi na myśl,to film " To nie jest kraj dla starych ludzi" Bardem zagrał rewelacyjnie,a jego postać była i inteligentna i szalona. Z kobiet nic nie przychodzi mi na myśl...

ocenił(a) film na 9
lovemylove

Joker, Hannibal Lecter, John Doe z "Siedem".

ocenił(a) film na 8
lovemylove

Light Yagami z Death note to straszny skur.... ;)

lovemylove

Znalazłam ciekawy link http://film.wp.pl/idGallery,6435,idPhoto,229402,galeria.html
Osobiście podobał mi się film "Lęk pierwotny" z Edwardem Nortonem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
lovemylove

Witam!
W epoce facebooka dobrym tematem na czarny charakter może być Mark Zuckerberg. Film "The Social Network" polecam. Czarny charakter niezbyt wredny ale inteligentny i przebiegły. Polecam również inne inteligentne (nie wredne) czarne charaktery: Leonardo DiCaprio / Frank Abagnale Jr "Złap mnie jeśli potrafisz", Clive Owen / Dalton Russell "Plan doskonały", Anthony Hopkins / Ted Crawford "Słaby punkt", Nicolas Cage / Yuri Orlov "Pan życia i śmierci", Kevin Costner / Pan Earl Brooks "Mr. Brooks"

Z kobiet?Może Charlize Theron / Aileen Wuornos "Monster".

Pozdrawiam i powodzenia na egzaminach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones