PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173001}

Jaskinia

The Cave
5,4 19 841
ocen
5,4 10 1 19841
3,7 3
oceny krytyków
Jaskinia
powrót do forum filmu Jaskinia

Może mi ktoś powiedzieć jak się skończył ten film?? Niestety praca zrobiła swoje i nie dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 9
witold1981

nie wiem czy mogę ci wyjawić ;-)
otóż nie wiem kiedy przestałeś oglądać, ale liczmy że 15-20 minut przed końcem.

4 osoby które ocalały, tj. Jack McAllister i jego brat, Top Buchanan oraz Dr Kathryn Jennings idą dalej. Odkryli że sonarem można stwory odstraszać. Ale kapitan którego dziabnęło to stworzenie i który zaczął się przemieniać w podobnego stwora zaprowadził ich do większej jaskini. Z tamtego miejsca było już bardzo niedaleko do wyjścia. Jednak nie mieli wystarczająco dużo tlenu do wypłynięcia. Kapitan jednak zauważył na skałach jeden aparat z butlami. Wspiął się szybko i rzucił im te butle. Oni uciekli, a żywot kapitana skończył się, kiedy w obronie reszty rzucił się z nożem ( czy sztyletem, nie pamiętam ) na jednego z tych stworów. Trójka ocalałych wypłynęła na powierzchnię.

Akcja przenosi się do ruchliwego miasta. Słoneczny dzień, jeden z brat kapitana oraz ta Dr Kathryn siedzą i rozmawiają. Brat kapitana zadaje pytanie
- "Myślisz że życie tych stworzeń ogranicza się tylko do jaskiń?"
- "Sama już nie wiem... Wiesz, muszę już iść..."
<ściąga okulary i odsłania podkrążone oczy, oraz to dziwne spojrzenie, oraz mówi nienaturalnym głosem:>
- "...Muszę z siebie wyjść"
Odchodzi szybko.
Tyler McAllister, bo tak nazywał się brat, najpierw się chwile zastanawia nad sensem tych słów, po czym przerażony zrywa się z krzesła i biegnie za kobietą. Lecz ona zniknęła w tłumie ludzi...

I tak film się skończył. Mam nadzieję że zbytnio Cię nie okłamałem ;-)

ocenił(a) film na 7
Rafi_1996

dziewczyna która ocalała okazała się być jedną z nich murzyn przeżył nie rozumiem takiej słabej oceny film był fajny

ocenił(a) film na 7
Kileeer

Ja też fajny i źle się kończy, szkoda że nie zrobili 2.

ocenił(a) film na 8
Rafi_1996

Ok dzięki. Ja przysnąłem kilka minut przed końcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones