PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118656}
4,6 16 520
ocen
4,6 10 1 16520
3,2 4
oceny krytyków
Janosik. Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Janosik. Prawdziwa historia

Rozumiem, że moja kontrybucja

użytkownik usunięty

zawierała błędy. Postacie były napisane z małych liter i w chyba dwóch przypadkach brak było płci. Ale skoro odrzucono moją kontrybucję z 20 maja i została ona odrzucona 5 lipca. To co w obsadzie robią Katarzyna Herman, Maja Ostaszewska, Marian Dziędziel i Krzysztof Warunek? Skoro innej kontrybucji do obsady chyba nie było. A panie Herman i Ostaszewska są już od soboty chyba, więc jeszcze przed weryfikacją mojej kontrybucji. Więc jeżeli jak widać ktoś ma możność dodawania przed weryfikacją to niech dodaje. Nie chodzi mi o te kilka punktów może po prostu szkoda czasu tych którzy męczą się z formularzami zgłoszeniowymi, a potem obsada jest, ale kontrybucja dodana przez konkretną osobę jest odrzucona.

użytkownik usunięty

A jeżeli ktoś już dodał aktorów takich jak: Ostaszewska, Herman, Dziędziel, Warunek to niech już doda całą resztę czyli Szaflarską, Stroińskiego, Krzyżowskiego, Andrzejuka, Mikłaszewskigo i Łukawskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones