PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 tys. ocen
6,2 10 1 17342
4,3 3 krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Obcięty !!!

ocenił(a) film na 4

Ludzie byłem w kinie na tym filmie a także oglądałem go w domu. W kinie jest o conajmniej 45 minut skrócony. W niektórych momentach nawet chce sie powiedzieć "ale niewidziałem tej sceny". A więc po co ogladać film w kinie, nie dość że trzeba płacić to jeszcze obcinają go o kilkadziesiąt minut, jeżeli można go, za darmo (płacąc jedynie za prąd) ściągnąć z neta i obejrzeć w domu? Po co? Dzisiejsza władza robi wszystko żeby na nas jak najwiecej zarabiać. Ale na szczęście ludzie nie są na tyle głupimi istotami. Zawsze coś wymyślimy! Także stwierdzam że wogule nie warto chodzić do kina (no chyba że film jest w "pełnej wersji"). Dziękuje za przeczytanie.

użytkownik usunięty
zdrojek

No ja nie chcę przynudzać ale piractwo to kradzież...chyba że twój wpis to prowokacja...

ocenił(a) film na 4

Ale po co mam chodzić do kina. No, dobra ostatecznie moge zapłacić nie robi mi to problemu, ale jeżeli obcinają mi film to chyba już lekkie przegięcie.Pozdruffka.

ocenił(a) film na 3
zdrojek

Byłem dzisiaj na nim. Ani sceny z Ahnsem frankiem, ani z Lechem Wałęsą, ani też nie widziałem naszych I sekretarzy, aprzecież są w spisie aktorów!
Sceny oderwane zupełnie od siebie. Mieliśmy scenę święceń kapłańskich Wojtyły w 1946 r., a w następnej scenie Karol spotyka się z prymasem Wyszyńskim, który prymasem został w 1948! Sceny radości po wyborze Kard Lucianiego i Kardynała Wojtyły w 1978 te same! Biały dym ukazał się widzom w Watykanie w biały dzień! Przecież to było o 18:00 w październiku, kiedy jest ciemno!
Część druga kiedy był papieżem już lepsza i poraz pierwszy w kinie się popłakałem(Na Kaeolu tego nie zrobiłem) podczas sceny śmierci. Jednak z niecierpliwością wyczekuję drugiej części "Karola", która myslę, że będzie lepsza. I tylko Jona Voighta szkoda.

ocenił(a) film na 4
Santino

Absolutnie się z tobą zgadzam. Ja oglądałem i mówie "szkoda mi tych ludzi co nie oglądali "pełnej wersji". Czasem chciało mi się powiedzieć "przepraszam ale tej sceny nie było". Ogólnie w kinie, to co mówisz Wałęsy wogule nie było. Czasy okupacji hitlerowskiej 20 minut a w "pełnej wersji" było to z dobre 45 minut. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 5
zdrojek

Oczywiście, że obcięty.
Oryginalna wersja trwa 2 godziny i 55 minut, a w kinie zaledwie 2 i 15.
Ale shit : /

zdrojek

A ja byłam w kinie i sceny o których mówicie były pokazane :?

ocenił(a) film na 4
jutrzenka91

Albo byłeś w kinie w którym puszczają filmy z neta, albo byłas ostro pijana. A tak wogule to oglądałaś obie wersje?