PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 331
ocen
6,2 10 1 17331
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Jan Paweł II

ocenił(a) film na 10

Film Został Nakręcony w Bardzo dobry sposób, są zawarte najważniesze wydażenia z życia Jana Pawła II. Moim zdaniem to wszystkie osoby które obejżały ten film, zapewne poprą moje słowa.
Takich filmów niekomentuje sie szczególnie gdy ktoś bardzo szanował Ojca Świętego. A faktem jest iż 7/8 Polski uwielbiała Najwyższą Ekscelęcję.

użytkownik usunięty
djstell

Śmieszą mnie osoby, które formułują takie opinie. Po pierwsze dlatego, że jeśli ktoś bardzo szanuje Papieża, tym bardziej może czuć się upoważniony do wydawania ocen na temat filmu o Nim, szczególnie, gdy jest to film kiepski. A "Jan Paweł II" jest filmem kiepskim (od strony technicznej również, co w przypadku produkcji amerykańskiej może dziwić). Po drugie, komentując film, piszesz, że nie należy go komentować. Nie widzisz tu drobnej sprzeczności?

użytkownik usunięty
djstell

Film jest sredni to ze bohaterem jest Papiez nie oznacza ze trzeba film nie wiadomo jak wychwalac. Nie podobalo mi sie szybkosc podawanych wydarzen moze bylo ich za duzo ? albo za krutki film? Nie bylo w filimie widac powodow podejmowanych decycju przez Papierza wiekszosc trzeba bylo sobie dopowiadac i to zawazylo o ocenie 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones