PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 57 tys. ocen
7,5 10 1 56573
6,5 13 krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

jak dokładnie zakończyła się ostatnia część książki? Bo wiem tyko, ze w książce jest wyjaśnione dlaczego niema smoków i jestem tego ciekawy. A dodatkowo chyba niema już dostępnych w Polsce tych książek. :)

nieznajomy43

Z tego co wiem, ostatnia część albo nie została jeszcze wydana, albo została wydana niedawno :P

nieznajomy43

Ostatnio czytałam Jak wytresować sobie smoka Cressidy Cowell i powiem, że dobrze, iż w jedynce zostało dużo zmienione, bo książka nie nadaje się do czytania... I jeszcze w drugiej części jest pojedynek smoków gigantów, co do złudzenia przypomina te z ksiązki.

nieznajomy43

Wszystkie smoki zniknęły w morzu a Czkawka jako starszy człowiek zastanawia się czy jego przygody ze smokami były prawdziwe czy nie szczególnie, że wszyscy twierdzą, że nigdy nie było smoków. Wiem, że coś było z chyba tarczą (?) bo według tego jaka była historia jakiegoś przedmiotu twierdził, że jego przeżycia są prawdziwe.

Blue_eyedLioness

A nie ze smoczym zębem w tarczy? Że to mu przypominało o tym, że smoki istnieją, czy coś, no nie?

Blue_eyedLioness

Mam nadzieję, że nie rozegrają tego w ten sposób, ale dobrze zrozumiałem: Przez wszystkie części Czkawka opowiada historie ze smokami, a na końcu zastanawia się czy to było na prawdę ? Zresztą pokazali taką przyjaźń, że nie sądzę, aby Czkawka wytrzymał bez Szczerbatka prędzej zabił by się. Jak dla mnie w HTTYD 3 powinna być jakaś dramatyczna scena w której Czkawka musi wybrać czy uratować Astrid czy Szczerbatka i wybiera smoka, oraz śmierć Astrid według jej postać nic nie wnosi, a wręcz nieco mnie denerwuje. Po co na siłę robić Czkawce dziewczynę ? Ta postać całkowicie do mnie nie przemawia nie jest zła, ale jest zbędna.

Blue_eyedLioness

no tak ale tyle odcinków ta kdługi czas i to miało by byc tylko snem dla mnie to jest załamujące mam nadzieje ze to sie tak nie skonczy ze czkawka ani szczerbek nie zginie bo to wkoncu taka piekna historia

nieznajomy43

człowieku po 1 to film dla dzieci po 2 ze co to moze jeszcze coś takiego ze czkawka sie budzi z jakiegoś wypadku i to był moze jeszcze sen o nie nie nie kolejne zakonczenie do bani skad wiecie czy akurat 3czesc to koniec moze 4 bedize tak podobno pzrynajmniej chyba ze 3 podzielą na 2 cz ale bez smokó to bedzie za smutne i na takie cos nie wiem czy ktos by cchciał do kina isc bo ja nie zabardzo gdyby smoków nie było . To wogl by nie miało sensu wogl jaki jest tytuł i smoki maja se tak po prostu odejsc .

Radeks103

i sorka nie moge edytowac look na to http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/125056230,kompozytor-ujawnia-powstanie-jak-wyt resowac-smoka-4- a poza tym twórcy jak wytresować smoka 2 nie muszą kopiować wszystkiego z książki sami mogą wymyśleć co sie stanie
pamiętajcie ze moze byc wiele zaskakujących rzeczy i jeszcze cos najwczesniej jedynie mozemy czekac na zwiastuny co sie stanie

ocenił(a) film na 9
Radeks103

mało wiarygodne źródło. np. Will Smith w wywiadzie jakiś czas po premierze Hancocka powiedział, że ma być Hancock 2 ale od tego czasu nic o filmie nie słychać.

nieznajomy43

wszystko sie może zdarzyć to tez poczęści rola pieniędzy wkońcu sprzęt kosztuje

ocenił(a) film na 9
Radeks103

po pierwsze ciężko cie zrozumieć, po drugie mi chodziło o zakończenie książki, też chcę by smoki nie zniknęły. ale w 3 części książek jak wytresować smoka jest ponoć wyjaśniane dlaczego niema smoków w dzisiejszych czasach i to mnie zastanawiało, dlaczego zniknęły. i też spodziewam się, że będzie inne zakończenie w filmie.

nieznajomy43

tak ale czy wogl muszą kopiować wszystko z książki może inaczej zrobią skoro sa plany nawet na 4 cz sa też filmiki poboczne np jak prezent nocnej furi i inne takie

Radeks103

I dzieki tej bajce możemy wreszcie zobaczyć różne smoki i fajne przygody wiec takie zakonczenie jest nie zbyt fajne