PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606582}

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon: The Hidden World
7,5 55 805
ocen
7,5 10 1 55805
6,5 13
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 3
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 3

Pokochałam jej postać po drugiej części. Jak zobaczyłam na trailerach, że będzie w trzeciej części to niesamowicie się ucieszyłam. Ale jeny, jak usłyszałam podryw kolegi Czkawki do niej. To chcąc nie chcąc jest film animowany skierowany do młodszych widzów, a oni wplatają tu flirt chłopaka do kobiety starszej o jakieś 20 lat. Już ignoruje fakt, że z walecznej obrończyni smoków stała się, taką trochę nastoletnią koleżanką od rad, Astrid...

wiecznedziecko_disneya

Ale w sumie czy to do końca był flirt? Film widziałam w kinie tylko raz, więc mogę się mylić, ale tam chyba z ust tego kolegi padło coś w stylu, że Valka wolałaby mieć jego za syna - ja to zrozumiałam tak, że chciał się sprawdzić jako wojownik, żeby udowodnić, że byłby lepszym wodzem niż Czkawka. Valka na koniec go doceniła, ale myślę, że to było bardziej w stylu "No dobra, już powiem mu coś, niech się chłopak ucieszy". To tylko Astrid zażartowała sobie z Czkawki, że tamci wezmą ślub, ale tylko po to, żeby się z nim podroczyć ;)
Podejrzewam, że dalej jest waleczną obrończynią smoków, ale usunęła się w cień młodszego pokolenia i teraz uczy młodzież jak uwalniać smoki, sama stojąc z boku i interweniując tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones