PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 292
oceny
7,7 10 1 173292
7,4 24
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

TRAILER

ocenił(a) film na 10

I oto jest trailer http://www.youtube.com/watch?v=Z9a4PvzlqoQ wrażenia?

ocenił(a) film na 9
chili14

No nie wiem. Hiccup-Toothless, Hiccup-Astrid, Hiccup! Amazing, amazing, amazing!!! Tak cudowne, że aż się płakać chce z radości. Ale znowu matka Czkawki, ta bitwa za bardzo a'la XVII-XVIII wiek i te nowe smoki (za bardzo nawydziwiali) - to wszystko niszczy. Na temat matki Czkawki już pisałam, bitwa nie pasuje estetycznie, moim zdaniem; burzy dziewiczość Berk. Oni sobie tam żyli i martwili się tylko o siebie, a tu nagle jakaś armia wbija i schodzimy na wojnę i politykowanie - SUCKS. A znowu te nowe smoki... przegięcie. Powinien być jeden góra dwa nowe gatunki. Nocna Furia była wspaniała, tajemnicza i potężna a w tym jednym ujęciu, kiedy włazi pod skrzydło innego smoka, wygląda jak nabuzowany bachor! Zniszczyli mojego ukochanego smoka! Także sama nie wiem, co o tym sądzić. Z jednej strony ZAJE*ISTE, ale z drugiej burzą wszystko to, co było piękne w pierwszej części. Ale to tylko zwiastun, czekam na film. Moją pierwszą reakcją, po obejrzeniu, było; "Jak spie*rzą mój ukochany film, to pojadę od Dreamworks i natłukę wszystkich, którzy tam pracują" ; )

ocenił(a) film na 8
AliceBrandon

Ja tam nie rozumiem waszych skarg. A oglądaliście serial? On jest pomostem łączącym 1 i 2 część, więc ta wojna nie wzięła się znikąd. Jak tak patrze na trailer, to wszystko z tego co siędziało, ma swój początek właśnie w serialu.
Szczerbatek zniszczony? Wręcz przeciwnie! Szczerbatek to takie dziecko ganiające tu i tam pod opieką drugiego dziecka, więc to schowanie się pod skrzydłem jest bardziej urocze niż uwłaczające sile nocnej furii :)
Akcja z matką. Nie powiem, dla mnie to jest największa zagadka i póki nie oglądnę, nie wypowiem się czy był to dobry czy zły zabieg, choć w głębi serca każdy z nas chciał przecież poznać kobiecinę, co nie? :)
Nowe smoki. No przecież nie istnieje tylko Berk. To, że tam było może 10 gatunków smoków, to nie oznacza że gdzie indziej nie żyją inne. Dla mnie bomba, nowe smoki to nowe możliwości :)

użytkownik usunięty
Chinatsa

Też tak uważam. W ciągu 5 lat sporo się pozmieniało. Mam też nadzieję, że serial (dalsze odcinki) pójdą również w stronę JWS2, by to wszystko stworzyło spójną (jakże wspaniałą!) całość.

Szczerbatek był już uroczy w pierwszej części i nie zauważyłam żadnej różnicy- jest taki jaki był i to jest najważniejsze (może z wyjątkiem kilku dodatkowych wyrostków na pysku- są bardziej widoczne w pierwszym trailerze)

Wątek "matki" też mnie bardzo interesuje. Nie sądzę, że będzie naciągany wręcz przeciwnie.

Nowe smoki- cóż, Smocza Księga była całkiem gruba. Widzieliśmy już Gnatochrupa, Szepczącą Śmierć, Wandersmoka, a nawet takie "oryginalności" jak królowa ognioglizd czy Krzykozgon. Świat smoków jest niezwykle zróżnicowany- nowe gatunki- zdecydowanie na +. Uwielbiam smoki z tej serii i nie mogę się doczekać nowych gatunków ;) W Berk były głównie gronkle/gronkiele, zębacze, zębirogi i koszmary, czasem również jakiś Tajfumerang czy Szepcząca Śmierć. Poza małą wyspą Berk jest jeszcze reszta świata, nie ma co ograniczać się do "podstaw", trzeba wychodzić dalej ;)

FIlm zapowiedział się świetnie. Nie wiem co by musiało się stać, żeby mi się nie spodobał. Po prostu nie mogę się doczekać :D

Chinatsa

Możesz ten "początek" tego, co się działo, opisać bardziej. Jestem bardzo ciekawa :)

ocenił(a) film na 8
chili14

Czy mi się zdaje czy on nie ma już piegów? One dodawały mu uroku, szkoda by było, gdyby już ich nie miał.

ocenił(a) film na 9
paulin1

Piegi z wiekiem stają się mniej widoczne - wiem z własnej autopsji ; ) Ale będzie je miał! rita156 ma rację, dobrze je widać na plakacie. Po prostu w wirze tego wszystkiego, co tam się działo, aż tak nie zwraca się uwagi szczegóły.

użytkownik usunięty
AliceBrandon

Wiesz w końcu minęło te 5 latek od jedynki więc musiało się trochę pozmieniać ;)

Ja co do Szczerbatka uważam inaczej- nie zniszczyli a zrobili z niego narawdę kochanego gada ;)

chili14

Wrażenia? NIESAMOWITE *O* będzie miał piegi :) nawet na plakacie widać :)

chili14

Nie podoba mi się. ;((( Jakaś głupia kobieta, jakieś (zbyt) dziwne smoki i jakaś beznadziejna nawalanka. Zdecydowanie NIE!

ocenił(a) film na 9
Merkura

I feel your pain...

AliceBrandon

Żebyś wiedziałam. Cierpię.

ocenił(a) film na 10
chili14

Amazing- to słowo powtarza się w trailerze ze trzy razy i tak określiłabym to co zobaczyłam :D
Jeszcze sześć miesięcy do premiery filmu. Trzeba będzie jakoś dotrwać :)

ocenił(a) film na 10
Papillonka_212

No muszę pochwalić panów animatorów z dreamworks na pewno udało im się to co w niewielu zwiastunach się udaje: zostawić widza z większą ilością pytań niż odpowiedzi. Kurcze, normalnie tak powinien wyglądać idealny zwiastun. Pomijam drażliwy temat spoilera (zdarzają się wypadki przy pracy chyba że to zręczny montaż nakręcający nas na coś innego niż jest ;wszak scena wyrwana z kontekstu). Po za tym grafika, animacja postaci - cudo. Wszyscy chwalą wygląd Czkawki ( fakt przystojniak z niego się robi jak się patrzy) ale co jest najważniejsze zmieniają się wszyscy ( Astrid w nowym look'u powala a po Stoiku widać upływające lata - kolor jego włosów już nie jest tak ognisty niedługo będą siwe) nie tak jak w większości animacji że mimo lat wszyscy tak samo wyglądają. A co jest najciekawsze tak naprawdę nie zdradzili z głównej osi fabuły nic a i tak mają spokój na pół roku bo tyle będzie teorii że w sumie nie muszą już wypuszczać następnego trailera bo znowu fani będą się bać spoilerów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones