PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603172}

Jak urodzić i nie zwariować

What to Expect When You're Expecting
6,2 73 802
oceny
6,2 10 1 73802
4,4 10
ocen krytyków
Jak urodzić i nie zwariować
powrót do forum filmu Jak urodzić i nie zwariować

Posypią sie oskary...

ocenił(a) film na 2

Ten film jest tak dobry, że aż nie mogę w to uwierzyć. Genialny, fantastyczny, super i w ogóle najwszystko. Rewelacyjne kreacje samego topu aktorskiego juesej, przekonywujące i odważne. Śmiałe rozwiązanie fabularne a sama historia jest wręcz nie wiem już jaka. Obraz ten tak dobrym jest, że oglądałem go na raty przez miesiąc. No i jest taki super świetny, że aż narobiłem teraz w portki. I siedzę teraz po kostki w gównie i myślę sobie "o kurcze ale fajowy film komedia". W filmie jest wszystko. Są murzyni i biali tez są. Tych drugich więcej trochę. Oprócz murzynów i nie murzynów jest jeszcze Dżenifer Lopez,która nie mieści w żadnej z grup bo jest martwą piosenkarka Seleną, którą zastrzeliła księgowa i dlatego nie może mieć dzieci i dlatego pojechała samolotem po jedno do afryki bo tam dawali akurat. No i generalnie film jako jedyny mówi prawdę o życiu. Może nie tyle film co Dennis Kłejd pod koniec filmu. W ogóle strasznie fajny ten film jest i super jest 2/10.

ocenił(a) film na 5
RutaL

pod koniec Twojego postu zczaiłem że to taka ironia ale aż tak nie musisz pajacować, co to jesiennna deprecha,
film momentami śmieszy z powodu nawet przyzwoitych dialogów satyrycznych po za tym jest średni i tam Diaz niestety jest fatalna.... aż irytuję

ocenił(a) film na 2
Maverick0069

Oj tam zaraz pajacować, jaki film taki komentarz. Ciekawe swoja drogą jest to, że dopiero na koniec komentu wyczułeś ironie... Depresji nie mam bo depresja jest domeną emo coś tam ludków. Pozdrawiam...Twoje zdrowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones